Kaydedici Vim’in Kaderinde “Galaksinin Koruyucuları 3” Yıldızı (Özel) – Hollywood Life


Miriam Şor


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: John Salangsang/Shutterstock

Muhafızlar dışında çok az kişi Yüksek Evrimci’ye karşı koyma cesaretine sahipti, ama Miriam Shor’un Kaydedici Vim kesinlikle yaptı. İçinde Galaksinin Koruyucuları Vol. 3’ler Heyecan verici üçüncü perdede Kaydedici Vim, çılgınlığı onu tüketirken Yüksek Evrimci’ye meydan okudu. Geminin kontrolünü ondan almaya çalıştı, ancak High Evolutionary, Recorder Vim’i ve çevrelerindeki diğerlerini büyük bir enerji patlamasıyla öldürdü. HollywoodLifKaydedici Vim’in direniş anı hakkında Miriam ile ÖZEL olarak konuştuk.

“Hadi ama çok güzeldi. Her şeyden önce, sanki gemiyi ben devralıyormuşum gibi? Çocukken her arka bahçede ve bodrumda oynadığın şey buydu, değil mi? Heyecan vericiydi,” dedi Miriam.

Miriam Şor
Miriam Shor, ‘Guardians’taki rol arkadaşları Chukwudi Iwuji ve Nico Santos ile birlikte. (hayret)

Devam etti, “Oynadığım rolde olabildiğince derine dalmayı seviyorum. Her şeyi aşırı entelektüelleştirmeyi seviyorum. Ben bir bilim kurgu ineğiyim, bu yüzden bunu yine de yapıyorum. Gerçekten kişisel, derin bir düzeyde bağlantı kurabileceğim bir şey arıyorum. Bu karakterle gerçekten öyleydi: İnsanların dünyanın en kötü dürtüleriyle dünyanın en kötü insanlarını takip etmesine izin veren şey nedir? İnsanlar bu insanları nasıl takip ediyor? Ve anladıkları o an nedir, kahretsin, bu kişiyle bu uçurumdan hemen ineceğim çünkü bu, elbette, tüm kötü adamlar ve tüm filmler gibi ama aynı zamanda tarih boyunca gerçek bir şey olmuş gibi. , ve bu günlerde gözümüzün önünde oluyor. Gerçekten aklımın ön saflarında. İnsanlar kötü niyetli insanları nasıl takip edebilir? Bu nedir? Ve benim karakterim bağnaz ve inançlı değilse bir hiçtir ve göz bağının koptuğu ve gerçekten çılgınlığı gördüğünüz o an nedir? Bu, o kişi için neye benziyor ve nasıl hissettiriyor? Bunu yapmak için bir anım vardı, ama James [Gunn] bana harika bir an yaşattı.”

Bu andan önce, Kaydedici Vim yıllardır Yüksek Evrimci’nin sağ koluydu. “Mükemmel toplum” yaratmaya yönelik radikal girişimlerini destekledi. Kaydedici Vim, High Evolutionary’nin takıntısının (özellikle Rocket’a olan) boyutunu çok geç fark etse de, High Evolutionary’nin görünüşünün ötesini gördü.

“Hepimiz geldiğini görüyoruz ama siz bir şekilde görmüyorsunuz ve o farkındalık anı nedir? Buna karşı koymak cesaret ister,” dedi Miriam HollywoodYaşamı. “Kendi kıçımı kurtarmaktan çok herkesi kurtaracağım gibi özgecil nedenleri olduğundan emin değilim, ama aynı zamanda, onun kadar güçlü birine karşı çıkmak cesaret ister. Yüksek Evrimci olarak. Sonu pek iyi olmadı ama denedi.”

Miriam, “Bence o anda bir kahraman olmasından daha karmaşık, ama sanırım ilk kez bir şey görüyor. İşin derinliğini gerçekten anlıyor. Bunda bir korku var. Onun övülmesine yardım ettiği bu varlığın ne kadar deli olduğunu fark etmek gibi. Orada da bir kusur var.” Oyuncu, o anda Kaydedici Vim’i “daha karanlık şeylerin” yönlendirdiğini vurguladı. “Gerçek bir bağnaz olarak davaya inanıyor ve bunun davaya zarar verdiğine inanıyor” dedi.

Recorder Vim, gemiyi ele geçirme şansı bulamadan, High Evolutionary onu ve çevresindeki herkesi yok etti. HollywoodYaşamı Miriam’a Kaydedici Vim’in o şok edici anda ölmeyi bekleyip beklemediğini sordu.

“Bunu yapmazsam öleceğimi, dolayısıyla bir seçim yapmam gerektiğini düşünüyor. Kendimi kurtarmaya da çalışabilirim. Ama bir delilik de var. Hepsi bunun için mi?” dedi.

Miriam, High Evolutionary tarafından yaratılan High Evolutionary ve Rocket arasındaki bu “derin bağlantıyı” da kabul etti. Aktris, “Aslında bu ilişkide High Evolutionary’nin neden Rocket’a bu kadar takıntılı olduğunu sorgulamadığı bir şey olduğunu düşünüyorum” dedi. HollywoodYaşamı. “Bence orada çok fazla karmaşık şey var. Bence neredeyse insani ve ebeveynsel bir şey var. Çok fazla şey var. James gerçekten harika bir yazar çünkü pek çok şeyi üst üste koyuyor. Bu filmi sadece izleyebilir ve tamamen tatmin olabilirsiniz. Yaratıcımızı sorgularken, kaderimizi ve neden yaratıldığımızı ve yaratıldığımız için o kaderi yerine getirmek zorunda mı olduğumuzu sorgularken de bu kadar derin katmanlara inebilirsiniz. Bütün bu sorular devasa felsefi sorular. Hikâyesiyle tüm bu soruları içinde barındıran bir yapı iskelesi kurmuş ve harika bilimkurgu fantezisinin yaptığı da bu.”

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 nın yürekten son bölümüdür. Muhafızlar üçleme. Bir süper kahraman filmi olarak tanımlansa da, içinde fazladan bir doz sihir var. Muhafızlar onları türün ötesine yükselten filmler. Miriam, bunu üçlemenin başındaki adama, yönetmen James Gunn’a borçlu.

Miriam Şor
Miriam Shor, ‘Galaksinin Koruyucuları Vol. 3’ prömiyeri. (John Salangsang/Shutterstock)

“O, bu türün gerçek, gerçek bir aşığı ve hikaye anlatıcılığının sahip olabileceği duygusal etkinin gerçek bir aşığı,” dedi. “Bırakın bir süper kahraman bilimkurgu, bilimkurgu türü bir yana, herhangi bir filmin tüm yönetmenleri, yaratıcıları için bunun doğru olduğunu düşünmüyorum. İnsanlar her şeyin teknik ayrıntılarına gerçekten saplanıp kalabilirler. Onun ana hatları her zaman, her zaman, her zaman duygusal bir bağdır.”

Ek olarak Galaksinin Koruyucuları Vol. 3Miriam da rol aldı Bradley Cooper’ın Leonard Bernstein biyografik, usta. Miriam, Rocket’i seslendirdiğinden beri teknik olarak Bradley ile zaten çalıştı. Muhafızlar filmler, ama bu onunla ilk kez şahsen çalışıyor.

“Her şeyden önce, Bradley’i izlemek büyük bir zevk. O gerçekten çok iyi bir sanatçı,” diye övdü Miriam. “Detaylara gösterdiği özen, kelimenin en iyi anlamıyla, yaratma sürecindeki yaratıcılığa olan tutkusu. usta… Demek istediğim, yazmak, oyunculuk yapmak, yönetmenlik yapmak ve makyaj hakkında konuşmak. Yazmadan, sette olmadan, yönetmenlikten ve oyunculuktan önce saatlerce makyaj yapmak gibi. Çok tüketen oldu. Ayrıca sette sürekli bir oyuna girmişsiniz gibi bir duygu yarattı, her şeyi denemenin sürekli gelişimi, nezaket, misafirperverlik ve yaratıcılık. Yani bu yaşadığım hiçbir şeye benzemiyordu. Bu bir zevkti. Bu çok büyük bir rol değil ama her rol kucaklandı ve onun sahip olduğu bu vizyonu yaratmanın bir parçasıydı ve son halini görmek beni çok heyecanlandırdı. Henüz görmedim ama gördüklerim başka hiçbir şeye benzemiyor.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/20/guardians-of-the-galaxy-3-recorder-vim-miriam-shor-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir