Katy Perry, Yeni Anne Rihanna’yı Çok Güzel Tebrik Ediyor


Katy Perry her şey gülümsüyor rihanna‘in yeni neşe demeti.

E ile sohbet! hakkında haberler amerikan idolü 20. sezon finali kırmızı halı, “GülümsemekŞarkıcı, erkek çocuğunu erkek arkadaşıyla karşılayan ilk kez anneye ‘tavsiyesi’ olmadığını açıkladı. A$AP Kayalık 19 Mayıs’ta

Perry, E’ye “Onun adına çok mutluyum ve tebrikler” dedi. Haberler. “Bu zamanın çok değerli olduğunu biliyorum ve tıpkı muhteşem, rahat bir zaman gibi. Bu güzel, büyülü bir zaman, o yüzden hepsini içine çek.”

Perry daha önce kızına ebeveyn olmayı aradı Papatya Güvercini1, nişanlısıyla Orlando Bloom “verebildiğim en iyi karar.”

Perry’nin minnettar olduğu başka bir karar mı? Hakim olmak amerikan idolü. 2018 yılında yarışma serisine katıldıktan sonra E! Altıncı sezon için geri dönmek isteyeceğine dair haberler.

“Bu işi yapmaktan, tüm deneyimimi ve bilgimi bu çocuklara gerçekten verebildiğim ve onlara hayat değişikliği gibi gerçek, gerçek bir piyango bileti verebildiğim için kendimi çok iyi hissediyorum” dedi. “Bu inanılmaz bir fırsat. İnsanların hayatlarını gerçekten değiştiren bir gösteri.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332080/katy-perry-adorably-congratulates-new-mom-rihanna?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir