Katy Perry ve Orlando Bloom Tatil Sırasında Yüzerken Öpüşüyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Katy Perry ve Orlando Bloom


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Katy Perry Ve orlando çiçeği Saint Tropez’de romantizmi alevlendirdi! Çift, 18 Temmuz Salı günü sevdikleri tatilleri sırasında Güney Fransa’nın büyüleyici sularında yüzerken PDA’da paketlenirken fotoğraflandı. Görüldüğü gibi BURADA38 yaşındaki “Fireworks” hit yapımcısı ve 46 yaşındaki İngiliz aktör, beyaz şapkalarla güçlü güneşten korunurken birlikte yüzerken öpüşürken görüldü. Görünüşe göre her zamanki gibi aşık gibi, birlikte güldüler ve gülümsediler.

Ünlü çift eşlerini de yanlarında getirdi. 2 yaşındaki kızı, papatya güvercin. Katy, kendisini ve kızını kürek çekerken bir paddleboard üzerinde diz çökmüş olarak görüldü. Katy mavi ve beyaz çizgili bir tek parça giyerken, küçük olanı çiçek desenli tek parça içinde sevimli görünüyordu. Orlando’nun 12 yaşındaki oğlu, Flynneski eşiyle paylaştığı model miranda kerr. O da ayrıldıktan sonra ailesini büyütmeye devam etti ve kocasından iki çocuğu oldu. Evan Spiegel.

Katy Perry ve Orlando Bloom Tatil Sırasında Yüzerken Öpüşüyor: Fotoğraflar – Hollywood Life
Orlando Bloom ve Katy Perry Kiss, Bruce Springsteen konserindeyken (Fotoğraf: MEGA)

Katy, Orlando, Flynn ve Daisy de lüks bir özel yatta biraz zaman geçirirken görüldü. Daha sonra Çarşamba günü, görünüşe göre güzel geziyi tamamlayarak Güney Fransa’dan ayrılırken görüldüler.

Orlando ve Katy’nin bu yaz Avrupa’da geçirdikleri ilk tatil Fransa’daki kaçışları değil. Çift, bir anda PDA’da toplandı Bruce Springsteen ve 8 Temmuz Cumartesi günü Londra’da British Summertime Fest’te The E Street Band konseri. Orlando öpüşürken kamerasını kaldırıp öpüşürken görüldü ve olayı gerçek bir “Gençlik Rüyası” gibi gösterdi. Sevimli çift, sadece birkaç gün önce Wimbledon’da tribünlerde öpüşürken görüntülendi.

Katy Perry ve Orlando Bloom
Katy Perry ve Orlando Bloom 2016’dan beri birlikteler (Fotoğraf: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

rağmen Karayip Korsanları yıldız ve pop yıldızı Her zamanki gibi mutlu görünen Orlando, bu yılın başlarında ilişkilerinin tamamen eğlence ve oyun olmadığını itiraf etti. “İki çok farklı havuzdayız” dedi gösteriş farklı kariyerlerinden. “Onun havuzu benim anladığım bir havuz değil ve benim havuzumun da onun anlayacağı bir havuz olmadığını düşünüyorum.” Çalışmalarındaki farklılıkların “gerçekten, gerçekten, gerçekten, zorlayıcı” olabileceğini ekledi.

Katy ve Orlando ilk olarak 2016’da aşk dedikodularını ateşlediler ve üç yıl sonra Sevgililer Günü’nde nişanlandılar. 2020’de kız bebeklerini karşıladılar ama koridorda yürümek için aceleleri yok.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/20/katy-perry-orlando-bloom-kiss-swimming-vacation-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir