Katy Perry, Nişanlısı Orlando Bloom ile İtiraf Yolculuğunu Açıklıyor – Hollywood Life


Katy Perry Orlando Bloom


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com

Katy Perry 27 Mart Pazartesi gecesi New York City’deki Mister Paradise’ta düzenlenen bir kokteyl etkinliğine katılırken beş haftadır ayık olduğunu açıkladı. Birlikte katıldığı etkinlikte “Bugün beş haftadır ayığım” dedi. onun arkadaşı amerikan idolü hakimler, Lionel Richie Ve Luke Bryanartı programın sunucusu, Ryan Seacrest. “Eşim ile bir anlaşma yapıyorum. [fiancé Orlando Bloom] ve bırakmak istiyorum” diye ekledi.

46 yaşındaki Luke pes edebileceği konusunda şaka yaptığında bile, 38 yaşındaki Katy veremeyeceğini kesin bir şekilde ifade etti. “Ben pes edemem. Bir söz verdim,” diye güvence verdi taşra şarkıcısına. “Üç ay.” Daha sonra etkinliğe katılanlara en sevdiği kokteyl tarifini açıklamaya devam edecekti. İçecek, De Soi’nin içmeye hazır alkolsüz aperitif serisinden Golden Hour aromasını içerir.

Katy Perry Orlando Bloom
Katy Perry ve Orlando Bloom ortak ayıklık hedefiyle birbirlerini destekliyorlar (Fotoğraf: Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com)

Birinin annesi daha önce Ocak 2022’de De Soi’nin lansmanını tanıtırken içkiyi hafiflettiğinden bahsetmişti. “37 yaşındayım, bu yüzden kesinlikle 20’li yaşlarımdaki gibi içemiyorum” İNSANLAR gazlı içecekler serisinin arkasındaki ilham üzerine düşünürken. “Hafta içi bir gün, bir çift [of alcoholic drinks] sonraki bir iki gün için beni varlık oyunundan çıkaracak. Bu yüzden hafta içi biraz kendime hakim olmayı ve ardından hafta sonları veya çalışmadığım zamanlarda arkadaşlarımla falan akşam yemeği yemeyi seviyorum.

Son zamanlarda ayıklığı kutlayan tek ünlü Katy değil. İki haftadan daha kısa bir süre önce, model Bella Hadid26, ortaya çıktı TikTok (aşağıda görülüyor) Las Vegas’a yaptığı bir gezi sırasında beş aydır ayıktı. Daha önce bir Ocak röportajında ​​ayıklık yolculuğundan bahsetmişti. “Gerek duymuyorum [to drink] Çünkü sabahın 3’ünde, beş yıl önce liseden mezun olurken söylediğim o tek şeyi düşünerek korkunç bir kaygıyla uyandığımda bunun beni nasıl etkileyeceğini biliyorum.” Modaya uygun. “Aslında, aslında pek bir işe yaramayan o birkaç içkinin verdiği acı ve stresin hiç bitmeyen bir etkisi var, anlıyor musunuz?”

@babybella777

5 ay alkolsüz

♬ Tek başınıza daha iyi kilidini açın – roxi audios

Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları yıldız Kyle Richards, 54, Ocak ayında egzersiz ve sağlıklı beslenme ile birlikte diyetinden alkolü kesmesinin fazla kilo vermesine yardımcı olduğunu açıkladı. “Avrupa’da bir ay kaldıktan sonra yemeğimi değiştirdim. Üç hafta Avrupa’daydık ve ardından bir hafta Avustralya’daydık ve kilo almıştım ve ‘Tamam, bu kadar’ gibiydim. Ocak ayında bir Amazon Live oturumunda şeker yok, karbonhidrat yok, alkol yok” dedi.

Sonraki ay, dört çocuk annesi, bir Instagram Hikayesi Soru-Cevap aracılığıyla hayranların sorularını yanıtladı ve bir hayran, içkiyi özleyip özlemediğini merak etti. “Gerçek şu ki, onu hiç özlemiyorum,” dedi. “Harika hissediyorum, bu yüzden şu anda asıl noktayı anlamıyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/28/katy-perry-sobriety-journey-fiance-orlando-bloom/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir