Katy Perry, Kızı Daisy’ye Çalışma Rutininden Nasıl Bahsettiğini Anlatıyor – Hollywood Life


Katy Perry, Kızı Daisy'ye Çalışma Rutininden Nasıl Bahsettiğini Anlatıyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Katy Perry bir anne, pop yıldızı ve amerikan idolü yargıç, ancak çoklu görevde bir kraliçe olduğunu kanıtladı. Son röportajında ​​Katy, 2 yaşındaki kızına söylemek zorunda kaldığında dengeyi nasıl ele aldığını anlattı. Papatya o annenin şu anda Las Vegas’ta ikamet eden işe gitmesi gerekiyor.

Katy Perry, Kızı Daisy'ye Çalışma Rutininden Nasıl Bahsettiğini Anlatıyor - Hollywood Life
Katy Perry, işe gittiğinde kızı Daisy’yi okula nasıl bıraktığı hakkında şaka yaptı. (MEGA)

“Burada burada anaokuluna gidiyor,” dedi Katy. E! Haberler 9 Kasım’da kızıyla paylaştığı orlando çiçeği. “Onu anaokuluna götürmek beni çok mutlu ediyor. Onu bırakıyorum ve ‘Annem gidecek’ diyorum. Hemen döneceğim, Las Vegas’ta kısa bir gösteri yapacağım.’ Sonra geri döndüm ve o uyuyor.”

Şarkıcı daha sonra, genellikle hala “tam bir makyaj içinde, bir şov yapmaktan ter içinde” olduğu konusunda şaka yaptı. Ancak izlerini örtmek için komik bir şekilde ısrar etti, “Ona öğle yemeği hazırlıyorum – kabukları kestim merak etme.”

Bu sırada Katy, konserlerinden birinde son zamanlarda viral olan bir aksilikten dikkatini dağıtmak için mizahını kullandı. Hayranlar, şarkıcının Vegas’taki performanslarından birinin sonunda neden sağ gözünün düzgün bir şekilde kapanmadığını anlamaya çalışırken, Katy onu anladı. instagram 27 Ekim Perşembe günü olay hakkında kendini trollemek için… ve bu arada Sin City ikametgahını tıkamak için!

Konser ortasındaki göz kusurunun bir klibini yayınlayan “Fireworks” hit yapımcısı, PLAY’de ikamet süresinin uzatılmasının herkesin heyecanla “arızaya” neden olacağını ima ediyor gibiydi. Komik klibe “POV: yeni 2023 PLAY tarihlerini gördüğünüzde” açıklamasını yaptı. Ekteki uzun mesajda Katy, göz seğirten komplo teorisyenleri de dahil olmak üzere hayranları şovu kontrol etmeye çağırdı.

“Tüm #flatearthers #spaceisfakers #birdsarentrealers #skyisntbluers’ı gelecek yıl Vegas’ta kırık oyuncak bebek gözü parti numaramı IRL’yi görmeye davet ediyorum!” başladı. “Şovun set listesi, hepimizin kendi yankı odalarımızın paranoyasıyla donup kalmadığımız 2008 yılına kadar uzanan bir anılar şeridinde eğlenceli bir 🎢!” Konserin temasının “koşulsuz sevgiyi bulmak” olduğunu, siyasi bir eğilimi olmadığını ve bir NSFW “parti hilesi” içerdiğini söyledi. “2023’te sizinle birlikte şarkı söylemeyi umuyorum!”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/13/katy-perry-daughter-daisy-work-routine/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir