Katy Perry Glam Night Out Sırasında “Taç Mücevher” Daisy Dove’u Nasıl Onurlandırdı?


Sadece örtün Katy Perry papatyalar ve elmaslarda.

Aslında pop yıldızı, 27 Nisan’da Tiffany & Co.’nun New York City’deki amiral mağazasının yeniden açılışında dışarı çıktığında ikisini de giymeyi başardı. E ile özel bir röportajda! Haberler, Katy, kendisi ve nişanlısı onuruna mücevher markasının mirası olan papatya şeklindeki küpelerden bir çiftini salladığını paylaştı. orlando çiçeği2 yaşındaki kızı, papatya güvercin.

“Taç mücevherim kızım,” diye açıkladı. “Küçük bir mücevherle bile, elimden gelen her şekilde ona saygılarımı sunuyorum.”

İçerideki performansı için straplez mavi bir elbiseye geçmeden önce eski bir fildişi Christian Dior elbisesiyle kırmızı halıda yürüyen Katy, sahnedeki kıyafetine Daisy Dove’a bir selam da eklemeyi ihmal etmediğini belirtti.

“Birisi ‘şarkı söyle’, ‘elmaslar’ ve ‘birlikte’ dediğinde burada olacağım,” dedi gülerek ve ekledi, “Bana ödünç verdikleri papatya broşlarım var.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372858/how-katy-perry-honored-%22crown-jewel%22-daughter-daisy-dove-during-glam-night-out-in-nyc?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir