Katy Perry, Billie Eilish ile Çalışmayı Bırakmanın “Hata” Olduğunu Söyledi – Hollywood Life


Katy Perry, Billie Eilish ile Çalışmayı Bırakmanın "Hata" Olduğunu Söyledi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: Arroyo-OConnor / AFF-USA.com / MEGA / Lumeimages / MEGA

Katy Perry38, bir dinleyici kitlesine bir zamanlar birlikte çalışmayı unuttuğunu söyledi. Billie Eilish, 21 ve şimdi yakın tarihli bir Soru-Cevap sırasında pişman. Şarkıcı, 102.7 KIIS FM için bir konser etkinliğinde performans sergilerken, o zamanki mega hitine o zamanki gence katılmasının istendiği andan bahsetti. “Okyanus Gözler.” Geçtiğini itiraf ettikten sonra, hızlı kararını “büyük bir hata” olarak nitelendirdi.

“[Someone] bana bir keresinde şöyle bir e-posta gönderdi: ‘Hey, şu yeni sanatçıya bir bak. Onunla çalışmamızı gerçekten çok isterim çünkü benimle Şüpheli için çalışıyordu. [Records]dedi Katy sahnede. “‘Ocean Eyes’ adlı bir şarkıydı ve sadece sarışın bir kızdı ve ben ‘Meh, sıkıcı’ gibiydim.”

“Büyük hata. Büyük hata,” diye küstahça ekledi seyirciler gülerken.

Katy Perry, Billie Eilish
Katy, o zamanki gencin kariyerinin başında Billie Eilish ile çalışma şansını kaçırdı. (Arroyo-OConnor / AFF-USA.com / MEGA / Lumeimages / MEGA)

“Ocean Eyes”, 2015 yılında Billie’nin çığır açan single’ı oldu. Finneas O’Connellbirçok şarkısında birlikte çalıştığı ve ilk EP’sinde yer aldığı, bana gülümseme. ABD Billboard Hot 100 listesinde 84 numaraya ulaştı ve birçok ülkenin rekor listelerinde ilk 60’a girdi ve UK Singles Chart’ta 72 numaraya kadar yükselerek ticari bir başarı elde etti. Amerika Kayıt Endüstrisi Birliği (RIAA) tarafından verilen üçlü platin sertifikası da dahil olmak üzere birçok sertifika aldı.

Katy, Billie ile çalışmaktan vazgeçmemiş olmayı dilese de, yetenekli sanatçının kendi başına oldukça başarılı bir müzik kariyeri oldu. Kendi çığır açan hit şarkısı, 2008’de piyasaya sürülen “I Kissed a Girl” idi. O zamandan beri “Teenage Dream”, “Last Friday Night” ve “Roar” da dahil olmak üzere birçok başka hit single yayınladı.

Katy müziği üzerinde çok çalışmadığında, nişanlısıyla aile hayatının tadını çıkarıyor. orlando çiçeği ve kızları Papatya, 2. Üçlü geçen hafta birlikte hayvanat bahçesini ziyaret etti ve oraya bisikletle gidip gelirken fotoğraflandı. Bisikletten indiklerinde, gururlu anne babalar gülümsemeden edemediler ve sevimli pembe bir paltoyla dışarı çıkan küçük kızlarının fotoğraflarını çektiler.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/28/katy-perry-mistake-pass-working-billie-eilish-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir