Katılan Tüm Yıldızlar – Hollywood Life


Katılan Tüm Yıldızlar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Trae Patton/NBC

Carol Burnett çığır açan kariyeri ile nesiller boyu aktörlere ve komedyenlere ilham verdi ve birçoğu, kutlama sırasında onu kutlamak için hazırdı. Carol Burnett: 90 Yıllık Kahkaha + Aşk 26 Nisan Çarşamba günü özel yayın. Cher gibi dünya liderlerine Joe Bidengece, Carol’a saygılarını sunmak için ellerinden gelenin en iyisini yapan parıltılarla doluydu ve – Steve Carell komik bir şekilde buna “gerçekten kalın bir şekilde döşeyin” dedi.

Katılan Tüm Yıldızlar – Hollywood Life
Cher, ‘Carol Burnett: 90 Years Of Laughter + Love’da Carol Burnett’e saygılarını sundu. (Trae Patton/NBC)

“Komik, inanılmaz, türünün tek örneği, eşi benzeri olmayan Carol Burnett’i kutlamak için buradayız.” 40 Yaşında Bakire yıldız şovu başlatmasını söyledi. Sonra en iyi arkadaşının yanında oturan Carol’a seslendi. Julie Andrews seyircilerin içinde. “Senin çok alçakgönüllü bir insan olduğunu ve tüm bunların senin için zor olabileceğini biliyorum ve gerçekten, tek söyleyebileceğim şey, kendini hazırlaman gerektiği, çünkü işi gerçekten sıkılaştırmak üzereyiz.”

O andan itibaren, Carol’a olan aşklarını ve hayranlıklarını dile getiren ünlüler bir süvari alayıydı. Carol Burnett Gösterisi 1967’de, 11 yıllık koşusu boyunca 25 Emmy topladı. Sheryl Lee Ralph varyete şovunda Siyahi yetenekleri temsil ettiği için Carol’a teşekkür etti, Lily Tomlin Carol’ın ilk Hollywood gezisinde ona iltifat ettiğini ve Julie’nin Müziğin sesi komedyenle ömür boyu süren dostluğunun üzerine dökülen simge.

Julie, Carol’a, “İlk tanıştığımızdan bu yana 62 yıl geçtiğine inanamıyorum, ahbap,” dedi. “Sabit hatlardan cep telefonlarına ve metne geçtik… ve ah, nasıl da güldük.” O ekledi, “Birçok kez sırlarımızı paylaştık. Seni zor zamanlarda aradım ve ağlayacak bir omuza ihtiyacım vardı ve bu gece olmayı tercih edeceğim başka bir yer düşünemezdim. Ve ben seni çok seviyorum.”

Katılan Tüm Yıldızlar – Hollywood Life
Katy Perry, Carol Burnett’e serenat yaparak etkinliği kapattı. (Trae Patton/NBC)

Cher içinde altın bir heykelcik gibi görünerek ortaya çıktı Bob Mackie Carol’ın kariyerinin başlarında onu nasıl desteklediğini hatırladığı zaman. Daha sonra beğenenler Vicki Lawrence, Charlize Theron, Jane Lynch, Jimmy Fallon, Dolly Parton, Sofia Vergara, Susan Lucci, Ellen DeGeneres Ve Bill Hader Carol’ı tatlı mesajlarla kutladı. Marisa Tomei hatta komik bir övgü için Carol’ın ikonik karakterlerinden biri olan Bayan Wiggins gibi giyinmiş. Ve Kristen Wiig, Laura Dern & Alison JanneyCarol ile yeni şovda çalışan Palm Royale, artık hepsinin oda arkadaşı olduğu ve Carol’ın onlarla ilgilendiği konusunda şaka yaptı. Kristen, “Yalnızca mali açıdan,” diye patladı.

Akşamı çok daha özel kılmak için Ve resmi, Başkan Biden ve First Lady Jill Biden önceden kaydedilmiş bir mesajla sevgilerini gönderdiler. “Bir nesle ilham verdin” dediler. “Seni seviyoruz evlat, sen ulusal bir hazinesin.”

Müzik, Carol’ın mirasının çok önemli bir parçası olduğu için, Carol Burnett Gösterisi, ayrıca özel etkinlik sırasında en iyilerin en iyileri tarafından serenat yapıldı. Kristin Chenoweth Ve Bernadette Peters Carol’ın en sevilen şarkılarından bazılarını yüksek sesle söylerken, Katy Perry şovu ikonik ile kapattı Carol Burnett Gösterisi çıkış şarkısı “So Long.”

Katy, ezginin sonuna doğru seyirciler arasında Carol’ın yanına otururken, Carol son mısrayı söyledi, kameraya döndü ve “Herkese teşekkürler!” dedi. O zamanlar efsanevi komedyen kulağını çekti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/26/carol-burnett-special-celebrities/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir