Katie Thurston, John Hersey ile Gerçekten Nasıl Ayrıldıklarını Açıkladı


DL’den ayrılmak.

Katie Thurston son zamanlarda onun ayrılması hakkında açıldı John Herseyhayranların bu yaz öğrenmesinden çok önce ikilinin ayrıldığını ortaya koydu ve bunun ortak bir karar olmadığını ekledi.

Bachelor Nation yıldızı “Beni terk etti” diye itiraf etti Kaitlyn Bristowe‘ görünürken Asma Kapalı dijital ses dosyası. “Teknik olarak, aslında iki kez ayrıldık. İlkinde kimsenin haberi olmadı. Yani, açıkçası, çok yakın arkadaşlarımız ayrıldı. Ve belki bir veya iki hafta gibi, bunun üzerinde biraz çalıştık ve tekrar bir araya gelmeye karar verdik, bu yüzden Altın olduğumuzu sanıyordum.”

Devam etti, “Bence bu kaçınılmazdı. Daha yeni bir sohbete başladık ve bir noktada ona, ‘Beni sevmemek için beni sevmenden daha fazla neden biliyorum’ dedim. Ve bu gerçekten s—ty bir his, biliyor musun?”

31 yaşındaki Katie, ilişkilerindeki “devrilme noktalarından” birinin 28 yaşındaki John olduğunu ve kendisi için paraşütle atlamaya başladıktan sonra sörf yapmaya başlaması için ona baskı yaptığını söyledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1343827/bachelor-nation-s-katie-thurston-reveals-she-and-john-hersey-secretly-broke-up-before-public-split?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir