Katie Maloney, Tom Schwartz ve Raquel Leviss’in Öpüşmesine Tepki Veriyor – Hollywood Life


Katie Maloney Tom Schwartz


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Önümüzdeki sezon Vanderpump Kuralları en azından söylemek gerekirse, drama ile dolu olacak! Meksika, Cancun’dayken, Scheana Shay ve Brock Davies‘ düğün, Katie Maloney eski yakalandı Tom Schwartz rol arkadaşıyla “ağır sevişmek” James Kennedyeski kız arkadaşı Raquel Leviss, kim de şovda. Ve söylemeye gerek yok, pek iyi geçmedi. Düğünde her şeyin düştüğünü gören bir görgü tanığı anlattı HollywoodYaşam YALNIZCA buharlı makyaj seansları ve Katie, Tom ve Raquel’i suçüstü yakaladığında olanlar hakkında tüm ayrıntılar.

Katie Maloney Tom Schwartz
Tom Schwartz ve eski karısı Katie Maloney, 19 Temmuz 2021’de ‘Midnight in the Switchgrass’ın Los Angeles galasına katıldı. (Shutterstock)

Kaynağımıza göre 23 Ağustos Salı günü düğünde konuk olan Tom 39 ve Raquel 27, Katie tarafından yakalandıklarında sinsi olmaya çalışıyorlardı. “Gerçek törenden önce, o gün, Tom ve Raquel’in bir su altı mağarası olan cenote’ta ağır ağır seviştiklerini gördüm. O kadar da özel bir bölge olmadığı için birkaç kişi daha yaptı” dedi. “Katie gitti ve kameralar her şeyi izliyordu. Onlara bağırıyordu ve onlar da bağırıyorlardı” diye eklediler.

Görgü tanığı ayrıca, birkaç gün önce Scheana ve Brock’un 21 Ağustos Pazar günü düzenlenen Beyaz Düğüne Hoş Geldiniz Partisi’nde aşırı derecede rahatlarken görülen Tom ve Raquel’in, “Makyaj seanslarını gizli tutmaya çalıştıklarını ama yapmıyorlardı. çok iyi bir iş. Birkaç kez öpüştüklerini gördüm” diyen kaynak, “Aynı gün ama o olaydan önce spa alanında seviştiklerini gördüm. Elleri birbirinin üzerindeydi.”

Bu yılın Mart ayında Tom’a boşanma davası açan Katie, düğün için Cancun’da olmasına rağmen, Tom ve Raquel’in de öpüşürken görüldüğü iddia edilen partide görünmedi. Durumu daha garip hale getirmek için, kaynak bize Raquel’in 30 yaşındaki eski nişanlısı James’in DJ’lik yaptığını söyledi! Görgü tanığı bize, “Tom ve Raquel de partiden sonra sevişiyordu” dedi. “Tom’un eski Katie’sini orada görmedim ama James oradaydı. Hiç umursamıyor gibiydi ve sadece herkes için müzik çalıyordu O harika bir ruh halindeydi.”

HollywoodYaşam Yorum yapmayan Katie, Raquel ve Tom için temsilcilere ulaştı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/27/katie-maloney-reacts-tom-schwartz-raquel-leviss-kissing/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir