Katie Maloney, Raquel Leviss ve Tom Sandoval Aldatma Skandalına Tepki Verdi – Hollywood Life


katie tepki verir


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Bravo

Vanderpump Kuralları ekip üyeleri Katie Maloney36 ve Lala Kent32, yemek için oturdu Tom Sandoval39 ve Raquel Leviss28, bir bölüm sırasında aldatma skandalı Lala’yı onlara ver 14 Mart’ta. Bölüm sırasında Katie geri adım atmadı ve hatta Tom’un haberinin ardından Raquel’in tepkiyi “hak ettiğini” iddia etti ve Ariana Madixayrıldı. 28 yaşındaki çocuğa “kendinden emin bir şekilde” siktir git “diyebileceğini söylemekle kalmadı, aynı zamanda gösteri sırasında ona “aptal” dedi.

“Sana her fırsatı verdim, zorunda olmadığımda sana karşı çok nazik davrandım ama öyleydim. Buna gerçekten adım atmamanız, bunu takdir etmemeniz veya bunu tanımamanız ve her şeyin üzerinden geçip üzerine büyük bir çöp atmanız gerçeği, siz bir aptalsınız, ”diye devam etti Katie 17:28 civarında. “Şu anda başına gelenleri hak ediyorsun.” Esmer güzellik, Tom’un onun en büyük hayranı olmadığını da iddia etti. “Onunla hiç şansım olmadı. Her zaman bende hata bulacaktı,” dedi ve açıldığında onu bir kenara “atacağını” da belirtti.

Tom ve Ariana’nın Raquel ile olan romantizmi nedeniyle ayrılması konusunda 32 yaşındaki Bravo kişiliğinin de söyleyecek çok şeyi vardı. Lala, insanların eylemlerinin sonuçları olmasının o kadar da şaşırtıcı olmaması gerektiğini bile belirtti. Lala, “Benim için o kadar çılgınca olan şey bu ki, insanlar ortalıkta gerçekten dalga geçtiğinde ve sonra davranışlarınız için yansımalar olduğunda ve ‘bu adil değil’ derler…” dedi Lala. “Ve sanki… bunu sen yaptın. Bunu sana kimse yapmadı, değil mi? Yakalandığımız için mi yoksa böyle olduğu için mi üzgünüz?” Özürlerle ilgili yorumu, Raquel’in Ariana’ya bir pişmanlık beyanı paylaşmasından bir hafta sonra geldi. Bu gece eğlence8 Mart’ta.

katie ve raquel
Katie Maloney, yeni bir röportaj sırasında rol arkadaşı Raquel Leviss’e karşı olan duygularının rekorunu kırdı. (Bravo)

Raquel yaptığı açıklamada, Tom’la dokuz yıldır birlikte olan Ariana’yı incittiği için özür diledi. O sırada, “Eylemlerim ve seçimlerim için başta Ariana’dan, arkadaşlarımdan ve ilişkilerimize bu kadar yatırım yapan hayranlardan özür dilemek istiyorum” diye yazmıştı. “Mazeret yok, ben kurban değilim ve eylemlerime sahip çıkmalıyım ve Ariana’yı incittiğim için çok pişmanım.” “Seçimleri” üzerinde düşünmek için zaman ayırdığını ve bir danışmandan yardım istediğini açıklamaya devam etti.

Açıklama şöyle devam etti: “Seçimlerim üzerine düşünüyorum, bir danışmanla konuşuyorum ve kendimle ilgili karşılıklı bağımlılık kalıplarım ve sevilme ve sevilme bağımlılığı gibi şeyler öğreniyorum.” “Kendi iyiliğim dikkate alınmaksızın sağlıklı olmayan, bazen başkalarını olumsuz etkileyen ve çoğu zaman yakın ilişkilere arkadaşlıklarımdan daha fazla öncelik veren yakın ilişkiler aracılığıyla duygusal onay aradım. Davranışlarımı anlamak ve daha sağlıklı seçimler yapmak için adımlar atıyorum.” Özür ortasında, kaynaklar anlattı Altıncı Sayfa Raquel şu anda 39 yaşındaki çocuğu “hayaletliyor”. Kaynak 8 Mart’ta “Tom’u tamamen görmezden geliyor” dedi.

En son Katie, Bravo’nun programında yer aldı. Ne Olduğunu Canlı İzle 15 Mart’ta eski eşine tepki göstererek, Tom Schwartzile röportaj TMZ Tom S. hakkında “Eh, mutlaka söylediğini sanmıyorum [Tom S.] bir parçaydı, ”diye açıkladı. “Sanırım olabileceğini söyledi. Ben de ona mesaj attım ve ‘Hiç yorum yapmadan duydun mu?’

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.




Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/15/katie-maloney-reacts-raquel-leviss-tom-sandoval-cheating-scandal/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir