Katie Maloney, Boşanmanın Ortasında “Garip” VPR Sezonunu Alay Ediyor


Katie Maloney hayranlarına bir fikir veriyor Vanderpump Kuralları sezon 10.

Bravo yıldızına göre, çok sayıda “garip [and] eski kocasıyla kamera önünde geçen rahatsız edici anlar Tom Schwartz taraftarların önümüzdeki sezon oynayacağı oyunu görecekler. 6 yıllık evliliğin ardından Mart ayında ayrılan çift, 13 Ekim’de boşanmalarını sonuçlandırdı.

Ve onunla Tom arasındaki bu gariplik, her şeyi etkiledi. VPR Katie’nin özel olarak E’ye söylediği gibi oyuncular! Haberler’ Erin Lim Rodos 16 Ekim’de BravoCon 2022’de, “Bana empati gösteren çok fazla insan olmadığını hissettim, hadi böyle koyalım. Gerçek arkadaş olmayan birçok arkadaşım.”

Sezon 10 ayrıca Tom’un ortak yıldızla olan söylenti romantizmini de keşfedecek Raquel LevissKatie ve eski sevgilisi arasında “gerginliğe” neden olan bir ilişki.

Herhangi bir eski sevgili gibi, Tom’un hayatına devam etmesini izlemek Katie için zor oldu, ancak “arkadaşlığımıza öncelik vermeyi” bir noktaya getirdiklerini ve “nefret, düşmanlık ya da bunun gibi bir şey olmadığını” ekledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350708/katie-maloney-teases-awkward-vanderpump-rules-season-amid-tom-schwartz-divorce?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir