Katie Holmes, “Yetenekli” Kızı Suri Cruise’un Şarkısını Söyledi


Katie Holmes kızını göstermek için beklemek istemiyor Suri Gezisimüzikal yeteneği.

bu Dawson’s Creek alum, 16 yaşındaki kızı “Blue Moon”un açılış jeneriğinde şarkı söylemesi için işe aldığını açıkladı. Yalnız Birlikteyazdığı, yönettiği ve oynadığı COVID-19 pandemisinden ilham alan romantik bir komedi. Eski kocasıyla paylaştığı Suri’yi dahil etme kararını açıklıyor Tom Cruise— projede, Katie söyledi Yahoo! Eğlence“Her zaman en üst düzeyde yetenek istiyorum, bu yüzden ona sordum.”

“Çok, çok yetenekli. Yapacağını söyledi ve kaydetti, ben de işini yapmasına izin verdim” diye devam etti. “Genel olarak yönetme şeklim bu: ‘Bence hepimizin istediği bu – git kendi işini yap’ gibi.”

Katie, Suri’nin şarkı söylemesinin yaklaşmakta olan filminde de yer alacağını ekledi. Nadir Nesnelergeçen yıl çekmiş olsa da, “Bunun dışında liseye giden 16 yaşında bir çocuk.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340113/katie-holmes-reveals-talented-daughter-suri-cruise-is-making-singing-debut-in-her-film?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir