Katie Holmes ve Bobby Wooten Tribeca’da Kırmızı Halı İlk Gösterilerini Yaptı – Hollywood Life


Katie Holmes ve Bobby Wooten


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Ouzounova / SplashNews.com

Katie Holmes ve Bobby Wooten yeni ilişkilerinde rahatlar! bu Dawson’s Creek 43 yaşındaki alum ve 33 yaşındaki müzisyen erkek arkadaşı, Tribeca’nın galasında göründü. Yalnız Birlikte Salı günü New York’taki SVA Tiyatrosu’nda. Etkinlikte Katie, beyaz tığ işi maksi elbisesiyle, bronz rengi bir debriyaj ve uyumlu bir kolye ve bileklikle yaza hazır görünüyordu. Şık elbisesi o kadar alçaldı ki ayakkabılarını gizledi ve esmer saçlarını aşağı indirdi.

Katie Holmes ve Bobby Wooten NYC'de
Katie Holmes ve Bobby Wooten, ‘Alone Together’ın galası için 14 Haziran 2022’de New York’taki SVA Theatre’a geliyorlar. (Ouzounova / SplashNews.com)

Bobby, sıradan bir siyah ceketle eşleştirilmiş, günlük beyaz keten gömlek görünümüyle uyumlu. 14 Haziran’daki görünüm, Bobby ve Katie’nin New York’taki Spring Studios’taki Moth Ball’un 25. Yıldönümü Galası için kırmızı halıda birbirlerine sokulmalarından ve Katie’nin geniş, turuncu, uzun kollu bir elbise içinde benzer şekilde ışıltılı görünmesinden sonra geldi. Bir çift olarak resmi görünümlerine giden yol, New York’ta tatlı bir şekilde öpüştüklerini gördükleri ve Bobby’nin Katie’nin annesiyle tanıştığı haberlerinin duyulduğu haftalarca süren spekülasyonları takip etti. Kathy Holmes. Bir kaynağın söylediğine göre, tüm işaretler sendikanın ciddi olduğunu gösteriyor HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK Nisan ayında, Katie’nin “aşık olduğu”.

İçeriden biri, “Bobby’ye kesinlikle aşık” dedi. “O romantik ve çekici. Katie bu duyguları hissetmesine izin veriyor ve sevgiyi hak ettiğini biliyor. Onu sonsuza dek mutlu etme olasılığına açık ve romantizmlerinin başlangıç ​​aşamasında olmalarına rağmen, her kadının gerçekten umabileceği tek şey olan kelebekleri veriyor.”

Katie Holmes ve Bobby Wooten
Katie Holmes ve Bobby Wooten, 14 Haziran 2022’de New York’ta Tribeca’da kırmızı halıda poz veriyor. (Ouzounova / SplashNews.com)

Kaynağa göre, görünüşe göre etkilenen sadece Katie değil. “Ailesi ve arkadaşlarıyla tanıştı ve hepsi üzerinde sadece iyi bir izlenim bıraktı” diye devam ettiler ve şimdi potansiyel kayınvalidesi Kathy ile “birkaç kez” tanıştığını ve “onunla tanışan herkesin ona taptığını eklediler. ” Şu anda halka açık olan ilişki, 16 yaşındaki kızı paylaşan bir çocuk annesi için büyük bir adım. Suri Gezisi eski kocayla Tom Cruise.

Katie daha önce Oscar kazananıyla bağlantılıydı Jamie foxx ve şef Emilio Vitolo.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/14/katie-holmes-bobby-wooten-red-carpet-tribeca/

Yorum yapın

SMM Panel