Katie Holmes ve Bobby Wooten Kırmızı Halıda İlk Çıkış Yaptı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Katie Holmes Bobby Wooten


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Nihayet! Katie Holmes ve Bobby Wooten III kırmızı halı görevlisidir. Görüntülenen sevimli çift tutkuyla öpüşmek Mayıs ayının başlarında New York’ta, Perşembe günü Moth Ball’un 25. Yıldönümü Galasında göründü. Etkinlik NYC’deki Spring Studios’ta yapıldı ve tarafından yayınlanan fotoğraflara göre 43 yaşındaki Katie ve 33 yaşındaki Bobby tatlı randevu gecelerinde kırmızı halıda mutlu bir şekilde poz verdi. Sadece jared.

Katie Holmes Bobby Wooten
Katie Holmes ve Bobby Wooten. (Deklanşör)

Katie, romantik uzun kollu turuncu bir maksi elbise giydi ve görünümü güzel damla küpeler ve bir el çantasıyla eşleştirdi. Broadway Müzisyeni Bobby yeşil bir takım elbise ve siyah bir gömlek giydi ve ikili rahatladı ve dünyaya artık bir “öğe” olduklarını bildirdiler. Katie ve Bobby, en azından Nisan ayından beri aşklarını sergiliyorlar ve Katie, annesini seçkin görünümlü basçı ve besteciyle tanıştırırken bile görüldü.

Bir kaynak anlattı HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK Nisan ayında Batman Başlıyor aktris Bobby’ye “kesinlikle vurulmuş”. “Katie bunun olmasını beklemiyordu ve hayatını yaşamaktan ve onu büyütmeye odaklanmaktan mutluydu. Suri”Kaynak, Katie’nin eski kocasıyla birlikte 15 yaşındaki kızından bahsetti Tom Cruise. “Yani Bobby hayatına girdiğinde ilk başta endişeliydi. Ama onunla bir randevuya çıkmayı kabul etti çünkü karşılıklı bir çekim vardı ve bir randevu ikiye, bu da üçe dönüştü. Ve şimdi buradalar.”

Katie ve Bobby gerçekten de birbirlerinin arkadaşlığından son derece keyif alıyor gibi görünüyorlar ve kaynak ona “kelebekler” verdiğini söyledi. İçeriden biri, “Bobby’ye kesinlikle vuruldu,” dedi. “O romantik ve çekici. Katie bu duyguları hissetmesine izin veriyor ve sevgiyi hak ettiğini biliyor. Onu sonsuza dek mutlu etme olasılığına açık ve romantizmlerinin başlangıç ​​aşamasında olmalarına rağmen, her kadının gerçekten umabileceği tek şey olan kelebekleri veriyor.”

Katie’nin filmi Yalnız Birlikte, yönettiği, şu anda post prodüksiyon aşamasındadır. Ayrıca şu anda film çekiyor Nadir Nesneler ve aynı zamanda IMDb’ye göre bu filmin yönetmeni olarak da tanınır.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/26/katie-holmes-bobby-wooten-red-carpet-debut-photos/

Yorum yapın

SMM Panel