Katie Holmes ve Bobby Wooten III Romantik Gezintilerde Gülümsüyor


Katie Holmes ve müzisyen Bobby Wooten III hala güçlü ve oldukça vurulmuş görünüyorlar.

İkisi hafta sonu başlamadan hemen önce New York’ta tekrar birlikte fotoğraflandı ve el ele yürürken ikisi de gülümsüyordu. Katie ten rengi kolsuz bir tulum ve siyah spor ayakkabılar giyerken Broadway yıldızı Manhattan’daki Washington Square Park’ta dolaşırken bir çift haki ve siyah ayakkabının üzerine gri bir tişört giydi.

Gezileri iki aydan fazla bir süre sonra geliyor kırmızı halıda ilk kez sahneye çıktı şehirdeki Moth’s Silver Ball’da bir çift olarak. Etkinlik şarkıcı-söz yazarı onurlandırdı David ByrneBobby’nin Broadway kaydında birlikte çalıştığı Amerikan Ütopyası.

43 yaşındaki Katie ve 41 yaşındaki Bobby, Nisan ayında New York’ta PDA gösterirken fotoğraflandıklarında aşklarını halka duyurdular. Çift dışarı çıktıkları gün boyunca Central Park’ta dolaştı ve Guggenheim Müzesi’ni ziyaret etti. Ayrıca aktrisin annesiyle de vakit geçirdiler. Kathy Holmes.

Mayıs ayında Katie ve Bobby, Anneler Günü’nde New York’ta tekrar görüldüler.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341087/katie-holmes-and-bobby-wooten-iii-are-all-smiles-on-romantic-nyc-stroll?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir