Katie Holmes ve Bobby Wooten III, Çift Olarak Kırmızı Halıda İlk Çıkış Yaptı


Katie Holmes ve Bobby Wooten III ilişkilerini bir sonraki seviyeye taşıdılar.

bu Dawson’s Creek şap ve müzisyen, 26 Mayıs’ta The Moth’s Silver Ball’da bir çift olarak birlikte ilk kırmızı halı görünümlerini kutladılar. Bu vesileyle, Katie siyah rugan topuklu uçuk sarı bir elbise giydi. Bu sırada Bobby koyu deniz mavisi bir takım elbise, siyah gömlek ve uyumlu ayakkabılar giydi.

New York City’deki Spring Studios’ta düzenlenen etkinlikte The Moth’un 25. yıldönümü kutlandı ve şarkıcı-söz yazarı onurlandırıldı David ByrneBobby’nin daha önce Broadway kaydında birlikte çalıştığı Amerikan Ütopyası. Akşamın bir noktasında, Bobby ve Katie, bir kahkaha atarken fotoğraflandılar. Konuşan kafalar solisti.

Çiftin randevu gecesi, Big Apple’da romantik bir gezintiye çıktıklarından yaklaşık bir ay sonra gelir. 28 Nisan’da Katie ve Bobby, metroya binerek Solomon R. Guggenheim Müzesi’ne giderken görüntülendiler ve içeri girmeden önce burada öpüştüler.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332567/see-katie-holmes-and-bobby-wooten-iii-make-their-red-carpet-debut-as-a-couple?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel