Katie Holmes, Suri’nin Yeni Filminde ‘Blue Moon’ Şarkısını Söylediğini Söyledi – Hollywood Life


Katie Holmes, Suri'nin Yeni Filminde 'Blue Moon' Şarkısını Söylediğini Söyledi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Backgrid

Katie Holmes ile hayatına ender bir bakış paylaştı. Suri Gezisi son filminde mini-me kızının oynadığı rolü açtığında Yalnız Birlikte. Film – hangi Dawson’s Creek star yazdı, yönetti ve başrolde oynadı — ilk şarkı söylerken Suri’nin 16 yaşındaki “Blue Moon” şarkısını coverladı! Katie, “Her zaman en üst düzeyde yetenek istiyorum” dedi. Yahoo Eğlence sevimli işbirliği hakkında. “Yani ona sordum!”

Katie Holmes, Suri'nin Yeni Filminde 'Blue Moon' Şarkısını Söylediğini Söyledi – Hollywood Life
Suri Cruise ve Katie Holmes, Temmuz 2022’de Big Apple sokaklarına çıktı. (Backgrid)

Sevecen anne Suri hakkında fışkırmaya devam etti ve “O çok, çok yetenekli. Yapacağını söyledi ve kaydetti, ben de işini yapmasına izin verdim. Genel olarak böyle yönetiyorum: ‘Bence hepimizin istediği bu – git kendi işini yap’ gibi.”

Göre Batman Başlıyor star, eski sevgilisiyle paylaştığı kızının tatlı tonlarını son kez duyacağız Tom Cruise. “Aslında şarkı söyledi Nadir Nesnelergeçen sonbaharda yaptığımız film,” diye açıkladı Katie, gülerek eklemeden önce, “Bunun dışında, o 16 yaşında liseye giden bir çocuk.”

Katie Holmes, Suri'nin Yeni Filminde 'Blue Moon' Şarkısını Söylediğini Söyledi – Hollywood Life
Katie Holmes ve Suri Cruise, Eylül 2020’de New York’ta görüntülendi. (Splashnews)

Suri’nin gelişen şarkı söyleme kariyerine ilişkin haberler, anne/kız ikilisinin çok özel hayatına bir kez daha göz atıyor. 21 Temmuz’da Katie, Suri bir göl evinde kapana kısılırken karantinayı onlarla nasıl geçirdiği konusunda samimi bir açıklama yaptı. “Resim yaptım, dikiş makinemiz vardı, yorgan yapıyorduk, yemek yapıyorduk; sürekli bir tatildeydik,” dedi Katie Harika dergisi, son sayısı için Günlük posta. “Ayrıca bir göldeydik ve bir hamak vardı, bu yüzden uyanır, dikiş diker, kahve içer, hamakta kestirirdim.”

İkili pandeminin ilk aşamalarında güvende kalırken, yıldız da biraz nostaljik bir eğlence yaşadı. “Ah, bu arada, bunu da atmalıyım; bir göl kenarında kalıyorduk, bu yüzden muhtemelen izledik Kirli Dans 10 kez,” diye açıkladı Katie. “Size söyleyeyim, oturma odasında onunla dans ettim ve hala geçerli. Eğlenceliydi.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/29/katie-holmes-suri-sings-blue-moon-new-movie/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir