Katie Holmes, NYC Gezisi Sırasında Siyah Kırpılmış Üstte Sersemletiyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Katie Holmes


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: T.JACKSON / BACKGRID

Katie Holmes görünüşe hizmet ediyor! 43 yaşındaki aktris, 18 Haziran’da New York’ta siyah, süper geniş bacaklı paraşüt tarzı bir pantolon, siyah kısa bir tişört ve kahverengi bir ceket giyerek görüldü. Esmer saçlarını aşağıda bıraktı ve gözlerini güneşten korumak için güneş gözlüğü taktı. Eğlenceli görünümünü bir çift siyah spor ayakkabıyla tamamladı. Kulaklarında bir çift kulaklıkla bilerek yürürken kendi dünyasında gibiydi.

Katie Holmes
Katie Holmes, 18 Haziran 2022’de korkak geniş paçalı bir pantolonla New York’ta dışarı çıkıyor (Fotoğraf: T.JACKSON / BACKGRID)

Görüş, olaydan sadece iki gün sonra gelir. Dawson’s Creek oyuncu bir kez daha şehirde tek başına görüntülendi. Üzerinde kısa kesim siyah bir blazer ve siyah düzlüklerle eşleştirilmiş bir çift kısa, mavi geniş paça pantolondan oluşan daha resmi bir kıyafeti vardı. Yaklaşık 4.400 dolar değerinde olduğu düşünülen siyah bir Chanel çantayla görünümü yükseltti. O da o yürüyüşte meşguldü ama müzik dinlemek yerine telefonuyla mesajlaşmak ve sohbet etmekle meşguldü.

Birinin annesi, inanılmaz stilini sokaklarda sergilemekle kalmadı. 7 Haziran’da, daha seksi tarafını sergilemek için Instagram Hikayesine gitti. Aşağıda görülen fotoğrafta, içine büyük boy gri bir tişört sıkıştırılmış bir çift siyah iç çamaşırıyla poz verdi. Gri tişörtün üzerine siyah bir trençkot giydi ve görünümünü, tonlu bacaklarını uzatan muhteşem bir çift diz üstü beyaz botla tamamladı. Kameradan uzağa bakarken kendinden emin ve havalı bir hava verdi.

Ancak Katie’nin kesinlikle giyinebilmesi, hoş bir gündelik kıyafeti beğenmediği anlamına gelmez. Nisan ayında, Sır: Hayal Etmeye Cesaret star modasını alt üst etti ve Big Apple maceralarına atılırken kot üstüne kot görünümü tercih etti. Bir kot pantolon ve siyah sandaletli bir düğme giymişti ve saçlarını topuz yapmıştı. Doğal güzellikte nadiren görülen bir şey olan makyaj yapmamayı tercih etti.

Makyajlı ya da makyajsız, son moda kıyafetlerle ya da değil, Katie kesinlikle iyi görünmeyi nasıl kolaylaştıracağını biliyor!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/18/katie-holmes-black-crop-top-nyc-photo/

Yorum yapın

SMM Panel