Katie Holmes, New York’ta BF Bobby Wooten ile Görüntülendi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Katie Holmes Bobby Wooten 26 Mayıs 2022 NYC


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ZapatA/MEGA

benziyor Katie Holmes ve yeni sevgilisi Bobby Wooten III sabit bir öğedir! 26 Mayıs’ta, vurulan çift, New York’ta kalçalarına bağlı olarak görüldü. Gerçek bir beyefendi olan Bobby, onlara yardım ederken fotoğraflandı. Dawson’s Creek onun için kapıyı nazikçe açarak bir arabaya bin.

Katie Holmes Bobby Wooten 26 Mayıs 2022 NYC
Katie Holmes ve Bobby Wooten, 26 Mayıs 2022’de NYC’de (ZapatA/MEGA)

Fotoğraflarda Katie, mütevazı, dökümlü açık turuncu bir elbise ve burnu açık, siyah topuklu zarif ayakkabılarla sallandı. Bu arada, Bobby şık turkuaz bir takım elbise içinde gösterişli görünüyordu. Kıyafetler, çiftin New York City’deki Spring Studios’taki The Moth Ball’un 25. Yıldönümü Galasında kırmızı halıda ilk kez giydikleri kıyafetlerle aynıydı.

Katie Holmes Bobby Wooten 26 Mayıs 2022 NYC
Katie Holmes ve Bobby Wooten 26 Mayıs 2022’de NYC’de (ZapatA/MEGA)

Bu, Katie Bobby’yi annesiyle tanıştırırken ikilinin Big Apple’da öpüşürken görülmesinden bir ay sonra geldi. Kathy Holmes. Görünüşe göre, Batman Başlıyor Star, Bobby’den önce tekrar çıkmak konusunda endişeliydi çünkü 14 yaşındaki kızını büyütmeye odaklanmak istiyordu. Suri Gezisieski kocasıyla paylaştığı Tom Cruise. Bununla birlikte, profesyonel bir Broadway basçısı olan Bobby’nin, birkaç randevudan sonra Katie’yi ayağından çıkardığı bildirildi.

Katie Holmes Bobby Wooten 26 Mayıs 2022, NYC
Katie Holmes ve Bobby Wooten, 26 Mayıs 2022’de NYC’de (ZapatA/MEGA)

ÖZEL KAYNAK, “O romantik ve çekici” dedi. HollywoodYaşam Bobby hakkında. “Katie bu duyguları hissetmesine izin veriyor ve sevgiyi hak ettiğini biliyor. Onu sonsuza dek mutlu etme olasılığına açık ve romantizmlerinin başlangıç ​​aşamasında olmalarına rağmen, her kadının gerçekten umabileceği tek şey olan kelebekleri veriyor.”

Bobby’nin ayrıca Katie’nin hayatındaki önemli insanlar üzerinde etkileyici bir etki yarattığı bildirildi. İçeriden biri, “Ailesi ve arkadaşlarıyla tanıştı ve hepsi üzerinde sadece iyi bir izlenim bıraktı” diye ekledi. “Onunla tanışan herkes ona tapıyor.”

Katie, 2012’de Tom Cruise’dan boşandıktan sonra, onunla 6 yıl romantik bir ilişki yaşamaya devam etti. bebek sürücü aktör Jamie foxx. 2019’da ayrılmalarının ardından Katie şefle çıktı Emilio Vitolo Jr.. Eylül 2020’den Mayıs 2021’e kadar yaklaşık 8 ay boyunca. Ancak Katie yeni erkek arkadaşı Bobby ile bağlantı kurduktan sonra, ikisi güçleniyor gibi görünüyor!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/27/katie-holmes-bobby-wooten-nyc-photos/

Yorum yapın

SMM Panel