Katie Holmes, Müzisyen Bobby Wooten III ile Yeni Romantizmini Başladı


Katie Holmes yeni aşkını göstermek için “beklemek istemiyor” Bobby Wooten III.

bu Dawson’s Creek şap, 28 Nisan’da New York’ta müzisyenle birlikte PDA dolu bir gün için dışarı çıktı. İnsanlarKatie – beyaz bir gömlek üzerine beyaz bir tulum giymişti – şehirde bir gündüz gezintisi sırasında Bobby ile el ele tutuşurken gülümsüyordu.

Lacivert ceketi, düğmeli gömleği ve koyu renk pantolonu içinde sevgilisiyle uyum içinde olan Bobby, kolunu aktrisin etrafına sararken de gülümseyerek parlıyordu. Yürüyüşleri sırasında bir noktada Katie, tutkulu bir öpücük paylaşırken Grammy adayını kendine çekerken görüldü.

Çift, dışarıda geçirdikleri gün boyunca Katie’nin annesiyle buluşurken de görüldü. Kathy HolmesBobby’yi dostça bir kucaklamayla karşıladı.

Tatlı gezi, Katie’nin restauranteur ile ayrılmasından bir yıl sonra geldi. Emilio Vitolo Jr.. Çift, geçen Mayıs ayında birden fazla satış noktasının kendi yollarına gittiklerini bildirmeden önce bir yıldan az bir süredir çıkıyordu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329078/katie-holmes-debuts-new-romance-with-musician-bobby-wooten-iii?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel