Katie Holmes, ‘Dawson’s Creek’in Yeniden Başlatılmasına İlişkin Muhtemel Olanları Anlatıyor – Hollywood Life


katie holmes


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: (Fotoğraf: Shutterstock)

A Dawson’ın Deresi yeniden başlatma, hayranların düşündüğünden daha yakın olabilir. katie holmes1990’ların sonu / 2000’lerin başında gençlik dizisi dizisinde Joey Potter olarak rol alan, Çeşitlilik 18 Mayıs Perşembe günü yayınlanan bir röportajda, yeniden başlatma hakkında “yıllar boyunca birçok tartışma” yapıldığını söyledi. Ancak, gösterinin günümüzün siyasi ve sosyal ortamında pek hoş karşılanmayabileceğini de kaydetti.

“Hepimiz bu deneyimi sevdik. Tartışmayla birlikte gelen bir koruma var. Gösteri bir zaman kapsülüydü, ”diye açıkladı 44 yaşındaki aktris. “Bunu bugünün dünyasına sokmak onu biraz lekeleyebilir. Herkesin bir telefonu ve sosyal medyası falan olmadan hemen önceydi, bu yüzden karakterlerin arasında bir masumiyet vardı, bu da insanların şovda sevdiğini düşündüğüm şeylerden biriydi. Bugünün dünyasının ortamına koymak için emin değilim.

katie holmes
Katie Holmes, ‘Dawson’s Creek’te Joey Potter’ı canlandırdı (Fotoğraf: (Fotoğraf: Shutterstock))

Şimdilik Katie, dizinin yaratıcılarının ortaya çıkmak için doğru zamanı veya fikri beklediklerini söyledi. “Bunu yapmak için gerçek bir neden bulunana kadar, insanların ‘İşin özü bu’ dediği bir şey olmadığını söylemeye devam ediyoruz” dedi.

Dawson’ın Deresi 1998’de çıkış yaptı ve şimdi birinin annesi ve yardımcı yıldızlarını hızla ün kazandı. Yardımcı yıldızları dahil James Van Der Beek, Michelle Williams, Joshua Jackson, ve dahası. Gösteri, Katie’nin Joey karakteri ile James Van Der Beek’in Dawson Leery karakteri arasındaki aşka ve ayrıca liselilerin arkadaşlarıyla yaşadıkları şeylere odaklanıyordu.

James’in kendisi de dizinin bugünün dünyasında işe yarayacağını düşünmediğini söyledi. “Yapması zor bir şey olurdu. O zamanlar bile yapması zor bir gösteriydi” dedi. İçeriden 2 Mayıs Salı günü. “Çok, çok özel bir ton, çok özel bir zamandı. Neyin tekrarlanabilir veya yapılabilir olduğunu bilmiyorum. Oldu Kevin Williamson‘ nin kalbinden gelen yaratımı ve aynı zamanda hem kendinin farkında hem de samimi olmayı başaran parlak bir yazar.

Katie Holmes Dawson'ın Deresi
Soldan ‘Dawson’s Creek’in oyuncu kadrosu: Michelle Williams, James Van Der Beek, Katie Holmes ve Joshua Jackson (Fotoğraf: Fotoğraf: Shutterstock)

James ayrıca, yeterince büyüdüklerine karar verene kadar çocuklarının izlemesini yasakladığını da açıkladı. Şu anda karısıyla altı çocuğu paylaşıyor, Kimberley: olivia12, Yeşu11, Annabel9, Emilia7, Gwendolyn4 ve Yeremya1. “Uzun zamandır diziyi izlemiyorum, bu yüzden geri dönüp muhtemelen kaç yaşında olduğumu araştırmam gerekecek. [is best]”diye not etti.”Şimdilik bunu yasaklamış gibiyim.”

Ayrıca Joshua Jackson, eski rol arkadaşlarıyla konuşurken aynı duyguyu paylaştı. Gardiyan Eylül 2021’de. “Sanırım çünkü Arkadaşlar kadro, şovu yaparken zaten yetişkindi, şimdi onları görmek daha az sarsıcı. Şimdi 40’lı yaşlarımızın ortasındaki halimizi sırtımız gıcırdayarak bir kanepede bir araya getirirseniz, bu insanları şok edebilir, ”diye bir varsayımda bulundu. “Hiç kimsenin Pacey sandalyeden kalktığında homurdanmasını duymasına gerek yok,” diye ekledi.

Hayranların alacağı gibi görünmüyor Dawson’ın Deresi yakında herhangi bir zamanda yeniden başlat, ama asla bilemezsin!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/18/katie-holmes-teases-dawsons-creek-reboot/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir