Kathy Hilton ‘RHOBH’dan Çıkıyor, 13. Sezon İçin Geri Dönmeyeceğini Söyledi – Hollywood Life


kathy hilton rhobh çıkışı


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Tommy Garcia/Bravo

Kathy Hilton64, Sezon 13’e katılarak kapıyı resmen kapattı. Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları! ile sohbet ederken E! Haberler 5 Haziran’da annesi paris hilton42, kız kardeşine katılmayacağını doğruladı, Kyle Richards, 54, Bravo’nun sevilen dizinin gelecek sezonu için. Dönüp dönmeyeceği sorulduğunda, başka planları olduğunu açıkça belirtti. “Hayır, yapıyorum Aşık ParisKathy, kızının Peacock’daki şovuna atıfta bulundu.

kathy hilton
Kathy Hilton, 13. Sezon için ‘RHOBH’ye dönmeyeceğini duyurdu. (Tommy Garcia/Bravo)

Kathy, Sezon 13’e katılmayacak olsa da RHOBH, heyecan verici bir sezon bekliyor. “Ama harika olacağını biliyorum. Her zaman ilginç ve eğlencelidir ve sürü drama, ”dedi sarışın güzel çıkışa. 64 yaşındaki oyuncu, diziye ilk olarak 2021’de 11. Sezon için “Arkadaş” olarak katıldı. 12. Sezonda, programa açık olan Kathy ve kız kardeşi Kyle için işler biraz çalkantılı bir hal aldı. -ve-kapalı ilişkisi.

Geçen sezon, Kathy’nin “erime”si Lisa Rina, 59, bayanlar Aspen’e gittikten sonra ekran süresinin çoğunu aldı. O sırada Lisa, Kathy’nin Kyle ve ailesini “yok etmek” istediğini söylediğini iddia etti. “Sprinter minibüsüne biniyoruz ve Kathy her şey hakkında bağırmaya başlıyor. Ve ‘NBC’yi devireceğim, Bravo’ gibi şeyler söylüyor. Bu şovu tek başıma alt edeceğim. Hepinizi mahvedeceğim, ”diye iddia etti Lisa. “Ve Kyle’ı kendisinin yarattığını haykırıyor. Kathy, Kyle’dan sorumlu ve ‘Yapacağım son şey de olsa Kyle’ı ve ailesini yok edeceğim’ dedi.”

Kathy Hilton
Kathy Hilton, 2021’de 11. Sezonun ortasında ‘RHOBH’ye katıldı. (Tommy Garcia/Bravo)

Drama dışında, Kathy ve Kyle görünüşe göre son zamanlarda yeğenlerine gittiklerinde farklılıklarını bir kenara bıraktılar. Whitney Davis17 Mayıs’ta gelin duşu. Fotoğraf Kyle’ın Instagram aracılığıyla paylaşılan kız kardeşler, Whitney’i kutlamak için bir grupta poz verdi. Dahası, kız kardeşleri, Kim Richards13. Sezon bölümlerini çeken 58 yaşındaki oyuncu da katılımda bulundu. Güzel yeğenim @whittlesdavis evleniyor Whittle’larımız için güzel bir duş. Senin için çok mutluyum & @lukegrahamwhite, ”o sırada fotoğrafın açıklamasını yaptı.

Kathy’nin sohbeti sırasında E! Haberler, gelin duşunun “iyi” geçtiğini itiraf etti. İlginç bir şekilde, kendisinin ve Kyle’ın yakın zamanda aralarını düzeltip düzeltmeyecekleri sorulduğunda, “Çok isterim” dedi. Ve sadece birkaç gün önce, 1 Haziran’da Kyle, aynı çıkış gergin bağları hakkında. Dört çocuk annesi, “Duşta konuştuk,” dedi. “İşler açıkça harika değil, bence çoğu insan bunu biliyor. Ama biz aileyiz, kan bağıyız. Her zaman bir araya geleceğiz.” Şovun yaklaşan sezonunun 2023’ün sonraki yarısında prömiyer yapması bekleniyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/05/kathy-hilton-exits-rhobh-not-returning-season-13/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir