Kathy Hilton, RHOBH’da Kyle Richards’ın Geleceğine Tartışıyor


Abilir Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları en büyük yıldızlarından birine veda mı edeceksin?

Bravo dayanak noktası Kyle Richards daha önce dizinin şu anki sezonunun onun son sezonu olabileceğini ima etmişti. Ancak kız kardeşine ve dizi arkadaşına göre Kathy Hiltonmuhtemelen henüz veda etmiyor.

“Bence bunu yapıyor,” Kathy sadece E’ye söyledi! Kyle’ın programdaki geleceğini sorgulama eğilimiyle ilgili haberler. “O çok çalışıyor ve sonunda bazen ‘Eh, belki de bu kadar’ diyebiliyorsunuz. Ama sanırım geri dönecek.”

Kyle ne karar verirse versin, 63 yaşındaki Kathy’nin gösteriye katılma sebebinin ilk başta kız kardeşiyle daha fazla zaman geçirmek olduğunu ortaya koyduğundan, Kathy’nin kalıp kalmayacağını neredeyse kesin olarak etkileyecek. franchise’a katılmak 2011 yılında.

Bu, Kathy’nin kendi pozisyonundan şüphe duymadığı anlamına gelmez. RHOBH, Yine de. E!’nin kendisiyle yaptığı son röportajda söylediği gibi RHOBH MenoLabs ile gösterimde, “Bu şov, yaptığım küçük bir şey bile – o zaman basını yapmalısın, BravoCon yapmalısın, yeniden bir araya gelmelisin – ve sonra aniden geri döndün tekrar filme.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340994/kathy-hilton-weighs-in-on-kyle-richards-future-on-real-housewives-of-beverly-hills?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir