Kathy Hilton, Kyle’ın Kızı Farrah’ın Düğününe Katılacak: Özel – Hollywood Life


Kathy Hilton;  Kyle Richards


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Erik Pendzich/Shutterstock

Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları ortak yıldızlar ve kız kardeşler Kathy Hilton63 ve Kyle Richards53 yaşındaki Kathy, iddiaya göre Aspen’de Kyle ve ailesi hakkında kötü konuştuğu bir “çöküş” yaşadıktan sonra yeniden kan davası açıyor. Ve Kyle’ın kızıyla Farrah Aldjufriedüğünü yaklaşıyor, cadılar bayramı biter Aktris, şimdi kendi kız kardeşinin nikahta olmayacağından endişe ediyor.

“Anlamadığım,” dedi Kathy HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK BravoConKyle’ın düğünden olası yokluğu hakkındaki hislerini sorduğumuzda.

Kathy Hilton
Kathy Hilton (Fotoğraf: Bravo)

Kathy daha sonra gerçekten yeğeninin düğününde olmayı planladığını doğruladı. “Tabii ki demek istiyorum. Ama sonra herkes bununla çıldırıyor,” dedi Farrah ve yakışıklı nişanlısının Alex ManosKasım 2021’de nişanlanan, henüz düğünleri için “bir tarih bile belirlemediler”. Ama yine, Kathy onayladı HL o “elbette” düğünler için orada olacak.

Ne yazık ki, bu Kyle ve Kathy’nin ufukta bir aile üyesinin düğünüyle karşı karşıya olduğu ilk sefer değil. 8. sezonda RHOBHKyle yeğenine davet edilmediğini açıkladı Nicky Hilton’lar‘ın düğünü James Rothschild 2015 yılında. “Aile dinamikleri çok karmaşık olabilir. Benim ailem de bir istisna değil,” dedi Kyle. günah çıkarma o sırada şovda. “Yeğenlerim ve yeğenlerimle her zaman çok yakın oldum. Ama sırada bir yerde bir şey oldu ve bana gelmesem daha iyi bir fikir olabileceği söylendi.”

Diğer kız kardeşiyle kavga eden Kyle, “Kız kardeşlerimle aramdaki ilişkiyi nasıl tarif edeceğimi bile bilmiyordum ve tarif etmek de istemiyorum” dedi. Kim Richards ilk sezonlarında RHOBH, Ayrıca dedi ki. “Bu gerçekten çok kötü.”

Kyle Richards
Kyle Richards (Fotoğraf: Bravo)

Hayranlar, Kyle ve Kathy’nin Kathy katılmadan önce barıştığını biliyor RHOBH 11. sezon için, anında hayranların favorisi haline geldi. Kyle, kocası Mauriciove dört kızı yeğenine katıldı Paris Hilton‘ın düğünü Carter Reum geçen yıl. Ama Kathy ve Kyle araları pek iyi değil. lisa rinna ilişkilerine karıştı ve Kathy’yi sözde “erime” için çağırdı. Kız kardeşler, drama dolu 12. sezon birleşmesini kaydettikten sonra hala bir şeyler üzerinde çalışıyorlar.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/14/rhobh-kathy-hilton-kyle-richards-daughter-farrah-wedding-bravocon-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir