Kathy Griffin Akciğer Kanseri Tedavisinden Sonra Sesini Tartışıyor: Video – Hollywood Life


Komedyen Kathy Griffin61, üzerinde göründü Jimmy Kimmel Canlı 20 Eylül’de ve ev sahibine söyledi sesinin hala kanser öncesi durumuna dönmediğini. Jimmy Kimmel akciğer ameliyatından sonra vokal kayıtları düzeldiğinde sesinin “tekrar derinleşip derinleşmeyeceğini” sordu. “Sanırım normale dönecek ama emin değilim. Hala üzerinde çalışıyorum,” dedi komedyen. Daha sonra ona sesinin “bu şekilde daha komik” olduğuna dair güvence verdi. Kathy, buna katılmadan edemedi ve kanser sonrası sesinin sesini “tehditkar olmayan ve ağırbaşlı” yaptığına inandığını da sözlerine ekledi.

KATHY GRIFFIN
Kathy Griffin, 20 Eylül’deki şovunda Jimmy Kimmel’e katıldı. (NBC)

Yerini aldığı gerçeğine dalmadan önce Noel çamı42 yaşındaki Jimmy’nin gecenin konuğu olarak stüdyodaki izleyicilere sesinin tınısını anlattı. Kathy, “Yani son geldiğimde – çok hızlı bir şekilde – akciğer kanseriydim, sol akciğerimin yarısını aldılar ve bu yüzden sesim biraz hasar gördü” dedi. Sonra ekledi, “İyiyim, acımıyor ve önemli olan göğüslerimin hala harika olması.” Neyse ki Kathy, Kasım 2021’e kadar resmen kanserden kurtulmuştu. o ortaya çıkardı Jimmy’nin programında. “Doktor hepsini aldı mı? Tüm o akciğer kanserini oradan mı çıkardılar?” diye sordu ev sahibi. “Evet! Ben kanser değilim,” diye haykırdı Kathy.

Salı gecesi bölümünde, gece yarısı sunucusu Kathy’ye “Tanrıya şükür sen bir komedyensin ve polis memuru değilsin” dedi. Kendini tutamayıp bir şaka yaptı ve “Hayal edebiliyor musun? ‘Durmak! Kesin şunu çocuklar! Daha kibar ol!’” 2 Ağustos 2021’de 61 yaşındaki Instagram’a götürdü akciğer kanserine yakalandığını duyurmak için. “Size bir şey söylemem gerekiyor çocuklar. kanserim var Sol akciğerimin yarısını aldırmak için ameliyata girmek üzereyim. Evet, hiç sigara içmemiş olmama rağmen akciğer kanseriyim!” Kathy o sırada yazdı. “Doktorlar, birinci aşama olduğu ve sol akciğerime yerleştiği için çok iyimser. Umarım bundan sonra kemoterapi veya radyasyon olmaz ve nefes almam normal olur. Bir ay veya daha kısa bir süre içinde her zamanki gibi ayağa kalkıp koşmam gerekiyor.”

Açıklama şöyle devam etti: “İşe geri dönmeye çalışmak, sizleri güldürmek ve eğlendirmekle geçen 4 yıl cehennem gibi geçti, ama ben iyi olacağım.” Kathy daha sonra hayranlarını sağlıklarının üstünde kalmaya çağırdı. “Tabii ki Covid aşım tam. Aşısız olmanın sonuçları daha da ciddi olurdu. Lütfen tıbbi kontrollerinizi güncel tutun. Hayatını kurtar. XXOO, KG,” diyerek sözlerini tamamladı.

Sağlığının iyileştiğine dair harika haberin ardından, neşeli oyuncu çevrimiçi olarak birçok sosyal medya gönderisiyle kutluyor. 12 Şubat’ta bir fotoğraf çekerek kutladı. havuzunda çıplak dalış ve heyecan verici anı Twitter’da paylaşıyor. “6 aylık akciğer kanseri taraması TEMİZDİR!!! Daha fazla yok #kanser. Ve evet, göğüslerimi ve kıçımı sallarken sıska havuza dalıyorum. NE KADAR?” diye yazdı Kathy.

Salı gecesi Emmy kazananı Jimmy ile sadece kanserinin iyileşmesi hakkında konuşmakla kalmadı, aynı zamanda yakında çıkacak filmi hakkında da konuşmak için oturdu! Kathy, Comedy Central orijinal filminde rol alıyor. lanetli arkadaşlar, 8 Ekim’de saat 20:00 ET/PT’de prömiyer yapacak. Kadroda ona katılmak Nicole Byer (Başarmak!), Harvey Guillen (Gölgelerde Ne Yapıyoruz?), Jessica Lowe (Sürtük) ve Tehlike Gücü yıldız Andrew Lewis Caldwell.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/21/kathy-griffin-voice-lung-cancer-treatment-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir