Katherine Schwarzenegger ve Chris Pratt’ın Kızları Yeni Fotoğraflarla – Hollywood Life


Chris Pratt ve Katherine Schwarzenegger'in Çocuk Fotoğrafları


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MB / MEGA

Gururlu bir anne! Katherine Schwarzenegger33, oyuncu ile evli Chris Pratt43, yeni şeyler paylaşmak için Instagram’a girdi nadir fotoğraflar “Doğa, jenga ve aile”, gönderiye siyah bir kalp emojisi ile birlikte açıklama yaptı. İlk slaytta kızları, lila maria, 2, büyüleyici gün batımını çekerken sevimli kırmızı tulumunu salladı. Bu sırada ablası, Eloise1, kendisi ve annesi bir dağ manzarasının önünde poz verirken üçüncü slaytta göründü.

bu galaksinin gardiyanları yıldız, gülümseyen ve bir kaplumbağayı tutarken resmedildiği dördüncü slayda kadar fotoğraf atlıkarıncasında görünmedi. Altıncı slaytta iki tatlı kardeşin anneleri eşliğinde birbiri ardına koşması yer aldı. Ayrıca kızı Katherine Arnold Schwarzenegger75 ve Maria Shriver67, ailesi ve arkadaşlarıyla birkaç fotoğraf daha ekledi.

Kısa bir süre sonra İyi geceler kardeşim Yazar, fotoğrafları 1 milyon takipçisiyle paylaştı, birçoğu sevimli ailesi hakkında yorumlarda bulundu. Bir hayran “En Şirin Aile” diye yazarken bir diğeri alay etti, “Bu fotoğrafların ne kadar değerli olduğunu anlayamıyorum…. bu anlarda iç… hepimize bir hatırlatma! Paylaşım için teşekkürler.” Katherine’in erkek kardeşi, Patrick Schwarzenegger29 yaşındaki de araya girdi ve fotoğraflarla ilgili düşüncelerini paylaştı. “Ben hariç herkes. Nasıl olduğunu görüyorum” diyerek yorumlarda şaka yaptı. Sonunda, bir hayran Lyla’nın kıvırcık saçlarının üzerinden fışkırmadan edemedi. “Küçük kızlarının saçlarına bayılıyorum! muhteşem [sic]” kaleme aldılar.

Katherine Schwarzenegger'in çocuk fotoğrafları
Katherine Schwarzenegger ve Chris Pratt iki kızı birlikte paylaşıyor. (MB / MEGA)

33 yaşındaki çocuğun ailesiyle son gönderisi, 9 Nisan’da kızlarıyla en şirin Paskalya fotoğraflarını paylaştıktan yaklaşık iki ay sonra geliyor. Atlı karıncaya “Aşkın, ailenin, kız kardeşlerin ve küçük için bazı ilklerin Paskalyası” yazdı. ile ilgili kardeş fotoğrafları o zaman. İlk slaytta Lyla ve Eloise, Katherine ve Chris’in en büyük kızı küçük kız kardeşini kucağına alırken Minnow Swim marka uyumlu mayoları salladı. “Bu Paskalya Pazarında, anılar biriktiren güzel bir aile kesinlikle cennet gibi görünüyor! Harika!”, Güzelliğin hayranlarından biri yorumlarda yazdı.

Son zamanlarda, gururlu ebeveynler, Los Angeles prömiyeri için kasabayı çocukları olmadan vurdular. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 27 Nisan’da. Katherine, kocasıyla kırmızı halıdayken, birden çok çiçek süslemeli şık metalik gümüş askısız bir elbiseyi salladı. Chris ise kahverengi ve mor ekoseli bir takım elbise ve kahverengi deri elbise ayakkabılarıyla zarif görünüyordu. Çift, 2019’da, özellikle aktristen boşandıktan bir yıl sonra evlendi. Anna Faris46. 43 yaşındaki ve eski eşinin de bir oğlu var. kriko10, Ağustos 2012’de doğdu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/31/katherine-schwarzenegger-chris-pratt-daughters-new-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir