Katherine Schwarzenegger ve Chris Pratt, Baby Eloise’ın İlk Fotoğrafını Paylaştı – Hollywood Life


Chris Pratt Katherine Schwarzenegger


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Katherine Schwarzenegger hayranlara onun ilk bakışını verdi ve Chris Prattyeni doğmuş, eloise! 32 yaşındaki gururlu anne, 18 Haziran’da Instagram sayfasında Mayıs ve Haziran aylarından bir dizi anı paylaştı ve bazı fotoğraflarda iki aylık bebek de vardı. Atlıkarıncadaki ilk fotoğraf, Katherine’in siyah kaşkorse giyen ve küçük Eloise ile gri bir kanepede oturan bir özçekimiydi. Yıldızların ikinci doğan çocuğu sarı bir battaniyeye sarılmıştı ve eli tepeden dışarı çıktı ve Katherine’in göğsüne dayadı.

Eloise’nin ikinci fotoğrafı, birinin kucağına yaslanırken çizgili bir tulumdan çıkan sevimli bacaklarını gösteriyordu. Ayakları, üzerlerinde bir ayakkabı taslağı olan sevimli beyaz çoraplarda sıcak tutuldu. Pembe fiyonklarla süslenmişlerdi. Eloise’in ablası, 1 yaşındaki lilabir fotoğrafta kaldırımdaki bir çatlak arasında büyüyen bir çiçeği toplayan küçük bir el olduğu için, fotoğraflardan birinde de görünüyormuş gibi görünüyordu.

Sevgi dolu annenin paylaştığı diğer resimler arasında bazı ağaçların üzerinde güneşin bir fotoğrafı, Chris’in mutfakta yemek yaptığı, şişelerde anne sütü, bir buket pembe ve beyaz çiçeklerin yanında gri bir beşik, ev yapımı kurabiyeler ve bir fincan kahve vardı. üstüne kakao tozu veya tarçından yapılmış bir gülen yüz. Katherine ayrıca, bir oyuncak bebeği kucaklayan bir çocuk olarak görünen bir fotoğrafı da içeriyordu.

Katherine ikinci bebeğini kucağında karşıladı. Jura Dünyası Mayıs ayında yıldız. Chris, 22 Mayıs’ta Instagram’da “İkinci kızımız Eloise Christina Schwarzenegger Pratt’in doğumunu duyurmaktan çok heyecanlıyız” dedi. “Anne ve bebek iyi gidiyor. Kendimizi kutsanmış ve minnettar olmanın ötesinde hissediyoruz.” Çift, Aralık 2021’de 2 numaralı bebek beklediklerini açıkladı. İlk kızlarını Ağustos 2020’de kucaklarına aldılar.

Mutlu çift, özel hayatlarını alt üst ediyor, ancak yukarıda görüldüğü gibi Instagram’da Lyla’nın birkaç anlık görüntüsü var. Eloise’nin 5 Haziran’daki doğumundan sonra ilk kez iki kızıyla Santa Monica’da gezintiye çıkarken görüntülendiler. Chris, battaniyeyle örtülen Eloise’i arabasına itti. Bu sırada Katherine, üç tekerlekli bisiklete binen Lyla’ya odaklanmıştı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/18/katherine-schwarzenegger-chris-pratt-1st-photo-baby-eloise/

Yorum yapın

SMM Panel