Katherine Schwarzenegger, Kendisini ve Chris Pratt’ı Eleştirenlere Yanıt Veriyor


Katherine Schwarzenegger olumsuz yorumları kapatıyor.

Yazar, kısa süre önce kendisinin ve kocasının incelemeyle nasıl başa çıktığı konusunda samimi oldu. Chris Pratt yıllarda karşı karşıya kalmıştır.

Katherine, “İnsanların ne dediğini görüyorum” dedi. New York Times 7 Şubat’ta yayınlanan bir röportajda. “Ama bunun gerçeklerden çok uzak olduğunu biliyorum.”

Ve 33 yaşındaki, çevrimiçi eleştiriye bakış açısının, babası da dahil olmak üzere ünlü bir aileyle büyümesinden kaynaklandığını belirtiyor. Arnold Schwarzenegger ve anne Maria Shriver Kennedy ailesinin bir parçası olan.

Katherine, “büyümenin, insanların ailem, kardeşlerim ve geniş ailem hakkında belirli şeyler söylediğini duymanın” kolay olmadığını açıkladı. Ancak annesinin tavsiyesi, hikayeyi düzeltmeye çalışmanın tuzaklarından kaçınmaktı.

bu Hediye affetme podcast sunucusunun yorumları, 2019’da evlendiği Chris’in eleştirmenlere yanıt verme konusundaki duygularından bahsetmesinden sadece aylar sonra geldi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364149/how-katherine-schwarzenegger-really-feels-about-critics-of-her-and-husband-chris-pratt?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir