Katherine Schwarzenegger Chris Pratt ile 2. Bebeğin İlk Fotoğraflarını Yayınladı


Chris Pratt ve Katherine Schwarzenegger Hoş Geldiniz Bebek No. 2!

Tanışmak Eloise Christina Schwarzenegger Pratt!

18 Haziran’da, Katherine Schwarzenegger üzerinde paylaşıldı Instagram onun ve kocasının ilk fotoğrafları Chris Prattikinci kızı. Çift, geçen ay 21 Mayıs’ta Katherine’in ablaya katılan bebeği dünyaya getirdiğini duyurdu. Lyla Maria Schwarzenegger Pratt, 22 ay.

Katherine ve Chris’in kızlarının yüzlerini internette göstermeme politikasına ayak uydururken, gururlu anne bebeğini Eloise’i tutarken gösteren bir selfie ve kucağında oturan, beyaz ve gri çizgili bir elbise giyen ve eşleşen bir çocuğun görüntüsünü paylaştı. pembe fiyonklu oyuncak bebek ayakkabı desenli çorap.

kızı Arnold Schwarzenegger ve eski Maria Shriver ayrıca anne sütü şişelerinin fotoğraflarını, pembe ve beyaz güllerle dolu bir vazonun yanında oturan bir Musa sepetini, bir hediye emzirme kurabiyelerini, gülen suratlı bir latte ve Chris’in mutfakta yemek pişirirken çekilmiş bir fotoğrafını yayınladı. Katherine, gönderisine “Mayıs ve Haziran” başlığını attı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335048/katherine-schwarzenegger-shares-first-photos-of-baby-no-2-with-chris-pratt?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel