Katharine McPhee’nin Çarpıcı Yeni Saç Kesimi Yazınıza İlham Verecek


Katharine McPhee 2 Numaralı Bebek İçin Hazır mı? Diyor…

Katharine McPhee‘ın son özçekimi, onun yeni ‘yapışını’ idolleştirmenize neden olabilir.

bu amerikan idolü şap yeni saç stilini çıkış yaptı Instagram’da 30 Mayıs. Katharine, uzun, esmer dalgalarına veda etti ve sarışın vurgularla gösterişli bir bob’a merhaba dedi.

Aslında, bazı hayranlar değişikliği o kadar çok sevdiler ki hala değiller. üzerinde. Bir yorumcu, “O YENİ BOB’U ÇALIŞTIRIN,” diye yazdı. “…HARİKA GÖRÜNÜYOR.” Bir tane daha ekledi, “Vay canına!! Çok güzel!!”

Görünümün geri kalanına gelince, Katharine boz kahverengi bir ceketin altında leopar desenli bir üst giydi ve KMF Mücevher serisinden bir çift güneş gözlüğü ve zincirle aksesuar yaptı.

“Yeni saç kesimi,” şarkıcı, “aynı klasik @kmfjewelry kolye.”

Ve yakından bakarsanız, parçalarından birinde 2 yaşındaki oğlunun adını yazan tılsımlar olduğunu görebilirsiniz. Renniekocasıyla paylaştığı Davut Bakmak.

Yıllar boyunca, Katharine çeşitli saç uzunlukları ve tonları ile oynadı, platin peri kesimlerinden kaküllü uzun, koyu kahverengi katmanlara kadar her şeyi salladı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375995/katharine-mcphee-s-smashing-new-haircut-will-inspire-your-summer-do?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir