Katharine McPhee ve David Foster’ın Oğlu Rennie Yemekte Büyümüş Görünüyor – Hollywood Life


Katharine McPhee


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Katharine McPhee ve David Foster’ın oğul, Renniesadece bir yaşında olabilir ama 14 Kasım’da Los Angeles’taki Crustica restoranına annemle akşam yemeği randevusuna gittiğinde tamamen büyümüş görünüyordu. Katharine kısa bir hırka ile siyah midi bir elbise giymişti, Rennie ise şort ve ceket giymişti. .

Katharine McPhee
Katharine McPhee, oğlu Rennie ile birlikte. (ARKA IZGARA)

38 yaşındaki model, eteğinde katlı katlar bulunan siyah dantelli elbisesiyle şık görünüyordu. Kadın elbisesini rahat bir siyah süveter ve bir çift siyah deri Gucci terlikle şekillendirdi. Kahverengi saçlarını dağınık bir topuz yaptı ve makyajdan vazgeçti. Bu arada, Rennie bir çift gri eşofman altı, beyaz ve kırmızı grafikli bir tişört, yeşil bir ceket ve bir çift beyaz spor ayakkabıyla sevimli görünüyordu.

Katharine McPhee
Katharine McPhee, oğlu Rennie ile birlikte. (ARKA IZGARA)

Katharine, ilk çocuğu Rennie’yi Şubat 2021’de 73 yaşındaki David’den doğurdu. Katherine ve David 2017’de çıkmaya başladılar, Temmuz 2018’de nişanlandılar ve Haziran 2019’da evlendiler. David’in altıncısıydı. David beş kez evlendi ve beş çocuğu var – Allison, Amy, Sara, Erin ve Jordan.

David 70’li yaşlarındayken şunu itiraf etti: İnsanlar dergisi, yeni doğmuş bir oğlu olduğu için pişmanlık duymadığını ve “tek bir gününden bile pişmanlık duymadığını” ortaya koyuyor. Hatta “Her gün sevdim” demeye devam etti.

Katharine, Rennie’nin fotoğraflarını sosyal medyada nadiren paylaşıyor, bu yüzden onu dışarıda gördüğümüzde ne kadar büyük ve büyümüş göründüğüne şaşırdık. Son kez bir fotoğraf gönderdi bir kısmı, Rennie henüz bir bebekken, Haziran ayında geri dönmüştü.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/15/katharine-mcphee-david-foster-son-rennie-grown-up-dinner-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir