Katharine McPhee ve David Foster, Oğlu Rennie’yi Aile Gezisine Çıkardı – Hollywood Life


Katharine McPhee ve David Foster, Oğlu Rennie'yi Aile Gezisine Çıkardı - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Clint Brewer Fotoğrafçılık / AIM / BACKGRID

Katharine McPhee39 ve David Foster73, oğulları ile nadir bir aile gezisinde görüldü Rennie, 2, bu hafta. 2019’dan beri evli olan muhabbet kuşları, küçükleri ile Montecito, CA’da yürürken fotoğraflandıklarında gündelik kıyafetler giydiler. Tapan baba elini tuttu ve hepsi rahatlamış göründü.

Katharine McPhee, David Foster, Rennie
Katharine ve David, son gezileri sırasında oğullarıyla birlikte. (Clint Brewer Fotoğrafçılığı / AIM / BACKGRID)

Katharine, pembe ve beyaz batik tarzı bir gömlek ve mavi tayt üzerine uzun kollu bir kot düğmeli üst giymişti. Ayrıca siyah ve gümüş renkli sandaletler giymiş ve saçlarını geriye toplamıştı. David beyaz bir kapüşonlu, gri eşofman ve gri ve beyaz spor ayakkabılar giymişti. Rennie siyah beyaz çizgili uzun kollu bir üst, siyah pantolon ve beyaz spor ayakkabı giyerken, görünümüne güneş gözlüğü de ekledi.

Katharine, David ve Rennie’nin son gezisi, sevgi dolu annenin bir röportajda daha fazla çocuk istediğini kabul etmesinden sonra gelir. Jennifer Hudson Gösterisi. Ocak ayında “Başka bir bebek sahibi olmayı çok isterdim, ama göreceğiz,” dedi. “Çılgınca bir acelemiz yok ama umarım öyledir çünkü anne olmayı seviyorum. Onu gerçekten seviyorum.

Katharine McPhee, David Foster
Katharine ve David bir önceki gezide. (Sıçrama Haberleri)

Katharine ve David, Rennie’yi Şubat 2021’de karşıladı. amerikan idolü şapın ilk çocuğu ve müzik yapımcısının altıncı çocuğu. İkincisi aynı zamanda babasıdır. Allison53, eski partneri, kızları ile Amy49, eski ile Bonnie Jean “BJ” Aşçıve kızları sara42, erin40 ve Ürdün36, eski modelle rebecca boyacı. David, Rennie’yi daha yaşlı bir yaşta karşılamasına rağmen, 2022’de yaptığı röportajda yeniden baba olmayı “sevdiğini” itiraf etti. İNSANLAR.

Outlet’e “Her gün sevdim” dedi. “’Ah, çocuklarınız olduğunda çok gençtiniz ve gece gündüz çalışıyorsunuz, onları hiç görmediniz’ gibi standart bir şey. Ve ne yazık ki benim için bunda bazı gerçekler var. [older] çocuklar Sadece çok çalışıyordum. Şu anda çok çalışıyor olmama rağmen, sırf onunla takılmak için her şeyi iptal edeceğim. Sadece farklı.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/05/katharine-mcphee-david-foster-son-rennie-outing-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir