Katharine McPhee Parti İçin David Foster İle Siyah Elbiseyi Rocks – Hollywood Life


Katharine McPhee, Manhattan’daki Casa Cipriani’deki hareketli gecede, figürleri iltifat eden elbisesiyle poz verirken ışıltılı görünüyordu ve kocası David Foster’a yakın kaldı.

Katharine McPhee, 38, son göz alıcı gezisi sırasında inanılmaz görünüyordu! bu Bayan garson yıldız ortaya çıktı Clive Davis‘ 90. doğum günü partisi, Casa Cipriani’de kocasıyla birlikte aşağı Manhattan, NY’deki East River’daki Battery Maritime Building’de David Foster, 72 ve şık straplez siyah bir elbise giydi. Seksi kıyafeti uyumlu topuklu ayakkabılarla eşleştirdi ve uzun saçlarını yüksek bir at kuyruğu şeklinde toplarken bir kolye ve küpeler taktı ve bazı tutamlar sarktı.

Katharine McPhee
Katharine McPhee siyah elbisesinin içinde muhteşem görünüyordu. (Greg Allen/Invision/AP/Shutterstock)

Klasik siyah beyaz smokin ve siyah ayakkabılarla yakışıklı görünen David’le çift fotoğraflarında olduğu kadar, bash’ın kırmızı halısındaki solo fotoğraflarında destansı stilini gösterdi. Muhabbet kuşları fotoğraf çekimi sırasında birbirlerine sarıldılar ve birbirlerinin gözlerine sevgiyle bakarken gülümsediler, bağlarının güçlü olduğunu kanıtladılar.

Katharine McPhee, David Foster
Katharine mcphee ve david foster clive davis’in doğum günü partisinde. (Greg Allen/Invision/AP/Shutterstock)

Clive’ı ve müzik endüstrisindeki inanılmaz yıllarını kutlamak için partiye katılan diğer ünlüler arasında şunlar vardı: Lin Manuel Miranda, Fran Drescher, Sandra Lee, Katie Couricve Barry Manilow.

Katharine ve David’in yıldızlarla dolu gezileri, Katharine’in kendisi ve David’in bir yaşındaki oğluyla hamileliği sırasında yaşadığı psikolojik mücadeleleri açıklayan manşetlerde yer almasından sadece bir ay sonra geldi. Rennie. Güzel, “Biraz aklımla oynadı” dedi. Katherine Schwarzenegger onun podcast’inde, Öncesi, Sırası ve Sonrası.

“Vücudunuzun değişeceğini bilseniz ve bunu umsanız da, eğer bedeninizle ilgili kontrol sorunları olan biriyseniz… psikolojik olarak, bu sadece farklı bir şey yapar…” diye devam etti. “Kontrolümü kaybediyordum ve kendimin bu eski düzensiz versiyonuna dönüyordum, bu beni üzüyordu çünkü sadece bebeğimin tadını çıkarmak istiyordum.”

Neyse ki Katharine bedeni ve bebeğiyle barışmanın bir yolunu buldu ve her şey kendini sevmekle ilgiliydi. “İlk üç aylık dönemde gerçekten mücadele ettim. O öz sevgiyi, öz takdiri bulmak benim için zordu. Ama sonra onu buldum ve sanırım nasıl bulduğumu şimdi yanımda taşıyacağım bir şey” dedi. “Gerçekten kendinle konuşmanın önemli olduğunu hissediyorum.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/06/katharine-mcphee-black-dress-david-foster-clive-davis-birthday-party-pics/

Yorum yapın