Kate Walsh, Dönüşten Önce Grey’s Anatomy Yardımcı Yıldızlarıyla Yeniden Bir Araya Geldi


Kate Walsh adamlarını kapıyor.

bu Grey’in Anatomisi star, başrol oyuncuları ile sette bir selfie yayınlayarak hit diziye dönüşüne gizlice bir göz attı Ellen Pompeo ve Caterina Scorsone. Resimde, ekrandaki üç dokümanın da uyumlu beyaz laboratuvar önlükleri içinde gülümsediği görülüyor.

Walsh, fotoğrafa “Ahhh bu kızları seviyorum” yazdı. 18 Eylül’de Twitter’da paylaştı. “Öyleyse üçümüz de varsa gemimizin adı ne? Merddisonelia?! #GreysAnatomy’nin 19. Sezonu 6 Ekim’de @ABCNetwork’te ve akış @Hulu’da başlıyor.”

Daha önce, üçü 18. sezonda Walsh’ın karakteri çığır açan bir ameliyat yapmak için geri dönerken tekrar bir araya geldi. Bölüm sırasında, Pompeo’dan Dr. Meredith Gray ve Walsh’tan Dr. Addison Montgomery, yıllarca süren gerginlikten sonra değişiklik yapmayı başardı.

ABC, E’yi onayladı! 7 Eylül haberi, Montgomery’nin 19. sezon için tekrar eden bir rolle tıp dramasına geri döneceğine dair haberler.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346904/see-kate-walsh-s-on-set-reunion-with-grey-s-anatomy-co-stars-ellen-pompeo-and-caterina-scorsone?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir