Kate Upton, Amazon’dan Uygun Fiyatlı Yaz Modası Seçimlerini Paylaştı


Kate Upton’ın seçtiği bu ürünleri bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşündüğümüz için ekledik. Kate, Amazon Influencer Programının ücretli sözcüsüdür. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma zamanı itibariyle doğrudur.

Yaz aylarında terlerken iyi görünen rahat yazlık giysiler bulma konusunda endişeliyseniz, bu endişeyi taşıyan tek kişi siz değilsiniz. spor resimli Mayo simgesi Kate Upton “Bence yaz giyinmek için gerçekten zor bir mevsim ve cildinize bakmak için zor bir zaman çünkü böyle sıcak ve sen sadece böyle her zaman terli ve mutsuz. Sevimli görünmek için ne giyerim, ama terden ölmemek için?” A çok ilgili duygu.

sırasında canlı oturum Amazonmodel detaylandırdı, “Bu benim için özellikle doğru çünkü Houston ve Florida’dayım. Yaz, gerçekten temel şeylere ve temellere geri dönmeyi sevdiğim zamandır..” Kate uygun fiyatlı yazlık kıyafetlerini, ayakkabılarını paylaştı. , güzellik ürünleri ve tabii ki mayolar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327676/kate-upton-affordable-summer-fashion-amazon?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir