Kate Spade’in Yaz İndirimine Erken Erişim Sağlayın: %40’a Varan İndirim


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Kimler yaza hazır? Henüz tam olarak orada değilseniz, “Merhaba yaz!” demenizi sağlayacak bir indirimimiz var. Gardırobunuzda biraz yer açın çünkü bu indirimden en kısa zamanda alışveriş yapmak isteyeceksiniz.

kate maça, sizin ve bizim favorilerinizden biri, tüm satın alma işleminizde %40’a varan oranda tasarruf edebileceğiniz bir yaz başı indirimi/Anma Günü öncesi indirimi düzenliyor. Ne kadar çok harcarsanız, o kadar çok tasarruf edersiniz, daha fazla satın al, daha fazla tasarruf türü bir satış etkinliğidir. 200$ harcarsanız, satın alma işleminizden %20, 400$ %30, 600$ ise %40 indirim elde edebilirsiniz. İndiriminizi almak için ödeme sırasında HELLOSUMMER kodunu girmeniz yeterlidir.

Kate Spade için, bulabileceğinizi düşünürsek bu gerçekten harika bir şey. 200 $ civarında birçok stil. En az %20 indirim kazanabilirsiniz. Ancak bütçenizde fazladan yer varsa, 600$’lık %40 indirim 360$’dır. Böylece 600$ değerinde şık Kate Spade çantalar, yazlık elbiseler, takılar, sandaletler 350$’dan biraz daha fazlasına alabilirsiniz. Yeni gelenleri seçin dahildir, böylece şık bir hasır çanta tüm yaz boyunca kullanacaksınız. Satış öğeleri ayrıca satışa dahildir, böylece sevdiğiniz bir şeyden daha da fazla tasarruf edebilirsiniz. Sezonun modası olan yazlık zımbaları satın almak için harika bir zaman.

En iyi yanı, bu inanılmaz indirime erken erişim elde ediyor olmanız. eğer başına gidersen kate maça Yayınlanma zamanı itibariyle, indirimin henüz ilan edilmediğini fark edeceksiniz. Ancak HELLOSUMMER promosyon kodunu bugün kullanmaya başlayabilirsiniz. Herkesten önce şimdi alışveriş yapmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz!

Şu anda Kate Spade’deki favori stillerimizden bazılarını topladık. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332039/kate-spade-summer-sale-early-access-shop-now-to-save-up-to-40-off-bags-accessories-sandals-more?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir