Kate Spade Sürpriz Yarı Yıllık Satış: 15 $’dan Başlayan Kaçırılmaması Gereken Fırsatlar


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Kate Spade hayranıysanız, cüzdanlarınızı hazırlamak isteyeceksiniz. Bu 4 Temmuz’da, tüm yıl boyunca alacağınız en iyi indirimlerden bazılarını sunan iki büyük Kate Spade indirimi olacak. Doyamayacağınız bir markanın olmazsa olmaz çanta, ayakkabı, giysi ve aksesuarlarını satın almak için daha iyi bir zaman olamaz!

Bir kişi için, Kate Maça Sürprizi onların büyük tutuyor Yarı Yıllık Satış “Yılın en büyük indirimlerini” elde edebileceğinizi söylüyorlar. Alışveriş için 200’den fazla öğenin bulunduğu bir tasfiye satışı ve pek çok çanta, cüzdan, mücevher ve giysi 100 doların altında. En sevdiğimiz fırsatlardan biri bu Sadece 35 $ karşılığında 150 $ seyahat dostu mücevher tutucu! Ama sevimli olabilirsin 15 dolardan başlayan saç bantları ve aksesuarlar.

Ayrıca, 175 dolardan fazla harcarsanız, ücretsiz paketlenebilir çanta stoklarla sınırlıdır. Bu yaz seyahatlerinizde yanınıza almak isteyeceğiniz süper sevimli, mavi ve beyaz puantiyeli bir çanta. Bu nedenle, hala fırsatınız varken mevcut tüm harika fırsatlardan yararlanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Sırasında ne puan alabileceğinizi merak etmek Kate Spade Surprise’ın Altı Aylık Gümrükleme Satışı? Aşağıdaki favori stillerimizi ve fırsatlarımızı görün.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336332/kate-spade-surprise-semi-annual-sale-score-the-best-discounts-of-the-year-with-deals-starting-at-15?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir