Kate Spade Ekstra %20 İndirim: Bu 260 Dolarlık Dizüstü Bilgisayar Çantasını 70 Dolara Hemen Alın


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Okula dönüş sezonu için alışverişe başlamak için asla erken değildir! Kampüse şık bir şekilde geri dönmek istiyorsanız, Kate Maça Sürprizi sadece sınırlı bir süre tutuyor Okul Satışına Geri Dön en çok satan sırt çantaları, bez çantalar, spor ayakkabılar ve daha fazlasının ekstra %20 indirimli olduğu yerler. Okula geri dönmeyecek olsanız bile, indirimde o kadar çok sevimli stil var ki, yine de tüm inanılmaz fırsatlardan yararlanmak isteyeceksiniz.

Sadece bu hafta sonu, Kate Spade Surprise hemen hemen tüm kategorilerdeki ürünleri ekstra %20 indirimle satışa çıkardı. Örneğin, yakın zamanda yayınlanan elma bahçesi temalı koleksiyon The Novelty Shop’tan şimdi bu ekstra indirimle satışta ve her şey sonbahar için çok güzel ve mükemmel. Buna ek olarak, sırt çantaları gibi nadiren satışa çıkan stiller Disney x Kate Maça New York işbirliği de dahildir.

Anlaşmadan en sevdiğimiz fırsatlar? Bu şık dizüstü bilgisayar çantası, başlangıçta 259 dolar, sadece 71 dolar. Üç renkte gelir, bir ton mükemmel incelemeye sahiptir ve bu satış fiyatı yenilmez.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339078/kate-spade-surprise-back-to-school-sale-save-an-extra-20-off-best-selling-totes-backpacks-more?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir