Kate Spade 24 Saatlik Hızlı Fırsat: Bu 400 Dolarlık El Çantası Çantasını Sadece 89 Dolara Alın


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Bu hazırlıklı olma duygusuyla büyüyen biriyseniz, güvenilir bir el çantası mutlak bir zorunluluktur. İdeal olarak, çantanız işlevsel olduğu kadar modaya da uygun olacaktır. Ve tabii ki, bu satın alma gerçekten uygunsa, gerçekten mükemmel çantayı bulmuşsunuzdur. Akıllı saklama alanı ve tarzı olan bir çanta arıyorsanız, Kate Spade’in en çok satan modellerinden biri olan Perry Medium Satchel’da 24 saatlik bir flaş indirim var. Genellikle, bunu 400 $ karşılığında puanlayabilirsiniz, ancak bu 89 $.

Bu çanta, su şişem, telefonum, iPad’im için fazlasıyla yeterli alana sahip, farklı işlerle dolu bir gün için harika bir boyut. ve diğer günlük ihtiyaçlarınız. Anahtarlarınızı diğer eşyalarınızdan ayırmak için mükemmel bir dış cebe sahiptir. Sapından tutabilir, uzun askısını omzunuza takabilir veya çapraz askılı olarak sallayabilirsiniz. bu Kate Spade Perry Orta Boy Çantası özellikle temizlemesi çok kolay olduğu için her zaman harika görünen güzel çakıllı deriden yapılmıştır. Aralarından seçim yapabileceğiniz dört çok yönlü renk vardır: siyah, bej, dut ve bordo.

Bu, aradığınız çanta gibi görünüyorsa, acele edin ve dükkanınızı açın. Bu anlaşma yarın burada olmayacak


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362304/kate-spade-24-hour-flash-deal:-get-this-dollar400-satchel-bag-for-just-dollar89?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir