Kate Spade 24 Saatlik Hızlı Fırsat: Bu 360 Dolarlık 3’ü 1 Arada Çantayı Sadece 89 Dolara Alın


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Devasa bir tote çanta istemiyorsanız ama mini bir el çantası da size yetmiyorsa Kate Spade Harper Satchel’e bir göz atmalısınız. İşlevsel olduğu kadar modaya uygun. Akıllı saklama alanı ve stili olan bir çanta arıyorsanız, bu en çok satan stilde 24 saatlik bir flaş indirim var. Genellikle, bunu 360 dolara alabilirsiniz, ancak 89 dolardır. Gerçekten uygun fiyatlı sevimli, kullanışlı bir çanta mı? Evet, bu hemen bir “sepete ekle” durumu.

Bu Kate Maça Harper Çantası su şişem, telefonum, iPad’im için fazlasıyla yeterli alana sahip, farklı işlerle dolu bir gün için harika bir boyut. Ve diğer günlük ihtiyaçlarınız. Anahtarlarınızı diğer eşyalarınızdan ayırmak için mükemmel bir iç cebe sahiptir. Kate Spade Harper Satchel, özellikle temizlemesi çok kolay olduğu için her zaman harika görünen güzel çakıllı bir deriyle gelir. Kollarından taşıyabilir, omuzdan askili çanta olarak kullanabilir veya çapraz askılı olarak sallayabilirsiniz. Bu, onu üçü bir arada bir çanta ve tamamen sahip olunması gereken bir şey yapar.

Bu, aradığınız çanta gibi görünüyorsa, acele edin ve dükkanınızı açın. Bu anlaşmak yarın burada olmayacak


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367801/kate-spade-24-hour-flash-deal:-get-this-dollar360-3-in-1-bag-for-just-dollar89?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir