Kate Spade 24 Saatlik Flaş Fırsat: Sadece 96 Dolara 300 Dolarlık Bir Sırt Çantası Alın


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Sırt çantalarının yalnızca okul ve spor salonu için olduğuna inanıyorsanız, tekrar düşünün. Sırt çantası, küçük ihtiyaçlarınızı taşımanın akıllı ve modaya uygun bir yoludur. Ayrıca sırt çantası takmak, omzunuzda çanta taşımaktan daha iyi ağırlık dağılımı sağlar. El çantası koleksiyonunuzu süper sevimli bir eklentiyle yükseltmek istiyorsanız, alışveriş yapmanız gereken 24 saatlik bir fırsat var.

300 dolar harcamak yerine Kate Spade Chelsea Orta Sırt Çantası, sadece 96 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz. Ya da o fiyata birden fazla alabilirsiniz. Üç düz renkte mevcuttur: siyah, leylak ve peygamber çiçeği mavisi.

Alışveriş yapma havasındaysanız, hızlı hareket edin. sadece alabilirsin Kate Spade Chelsea Orta Sırt Çantası için bu fiyata 24 saat.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372784/kate-spade-24-hour-flash-deal:-get-this-dollar300-backpack-for-just-dollar96?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir