Kate Spade 24 Saatlik Flaş Fırsat: Sadece 89 Dolara 380 Dolarlık Bir Sırt Çantası Alın


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Sırt çantalarının yalnızca okul ve spor salonu için olduğuna inanıyorsanız, tekrar düşünün. Sırt çantası, küçük ihtiyaçlarınızı taşımanın akıllı ve modaya uygun bir yoludur. Ayrıca sırt çantası takmak, omzunuzda çanta taşımaktan daha iyi ağırlık dağılımı sağlar. El çantası koleksiyonunuzu süper sevimli bir eklentiyle yükseltmek istiyorsanız, alışveriş yapmanız gereken 24 saatlik bir fırsat var.

380 dolar harcamak yerine Kate Spade Kristi Orta Kapaklı Sırt Çantası, sadece 89 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz. Ya da o fiyata birden fazla alabilirsiniz. Siyah, soluk sarı, leylak ve açık gri renklerde mevcuttur. Bu sevimli sırt çantaları, harika görünen ve temizlemesi çok kolay olan rafine tahıl deriden yapılmıştır.

Alışveriş yapma havasındaysanız, hızlı hareket edin. sadece alabilirsin Kate Spade Kristi Orta Kapaklı Sırt Çantası için bu fiyata 24 saat.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368114/kate-spade-24-hour-flash-deal:-get-this-dollar380-backpack-for-just-dollar89?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir