Kate Spade 24 Saatlik Flaş Fırsat: Sadece 69 Dolara 300 Dolarlık Bir Crossbody Çanta Alın


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Her durum için farklı çantalara ihtiyacınız var. İşe giderken dizüstü bilgisayarınız, su şişeniz ve diğer küçük ihtiyaçlarınız için büyük bir çanta idealdir. Dışarıda bir gece için, tüm bu şeylere ihtiyacın yok. Küçük bir çapraz askılı çanta işinizi görür. Tüm ihtiyaçlar için yeriniz olacak ve onu bir omuzdan askili çanta veya çapraz askı olarak takarak eller serbest kalabilirsiniz. Her şey seçeneklerle ilgili, değil mi? Ve tabii ki fiyatları da unutamayız. Ne yazık ki, hepimiz sınırsız bir el çantası bütçesine sahip değiliz. İyi bir anlaşmayı seviyorsanız, şanslısınız çünkü Kate Spade’de 24 saatlik bir flaş indirim var.

alabilirsin Kate Spade Carson Cabrio Crossbody sadece 69 $ için. Normalde, bu çantanın fiyatı 300 dolardır, ancak bu, kaçırmamanız gereken, yalnızca bugüne özel bir fırsattır. Bunu omuzdan askili çanta veya çapraz askı olarak kullanabilirsiniz. Küçük görünebilir, ancak en büyük iPhone’un yanı sıra diğer olmazsa olmazlarınızla birlikte kompakt depolama alanı hakkında çılgına dönen birçok müşteri için sığabilir.

Bu çanta üç düz renkte satışta: siyah, sıcak pembeVe açık pembe. alabilirsin beyaz ve sarı çiçek desenli siyah çapraz askı satılık. Çiçekli favorinizse, buna bir göz atın mor çiçekli gri çanta. ayrıca var renk bloklu bir sürüm gri ve beyaz %77 indirimle sunuluyor. Kalpleri seviyorsan, bu baskı tam ihtiyacın olan şey. Şirin bir tasarımla gardırobunuza biraz yaz eğlencesi ekleyin. karpuz baskılı çanta.

Bu indirim kaçırılmayacak kadar iyi, değil mi? Bu fırsat kaybolmadan alışveriş yapın!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375584/kate-spade-24-hour-flash-deal:-get-this-dollar300-crossbody-bag-for-just-dollar69?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir