Kate Spade 24 Saatlik Flaş Fırsat: Bu 360 Dolarlık Omuz Çantasını 79 Dolara Alın


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Devasa bir tote çanta istemiyorsanız ama mini bir el çantası da size yetmiyorsa, şuraya bir göz atmalısınız: Kate Spade Leila Orta Üç Bölmeli Omuz Çantası. İşlevsel olduğu kadar modaya uygun. Akıllı saklama alanı ve stili olan bir çanta arıyorsanız, bu en çok satan stilde 24 saatlik bir flaş indirim var. Normalde bunu 360$’a alabilirsin ama bugün 79$. Gerçekten uygun fiyatlı sevimli, kullanışlı bir çanta mı? Evet, bu hemen bir “sepete ekle” durumu.

bu Kate Spade Kristi Omuz Çantası cüzdanınız, anahtarlarınız, telefonunuz, atıştırmalıklarınız ve daha fazlası gibi temel ihtiyaçlarınız için yeterli alana sahiptir. Çanta, özellikle temizlemesi çok kolay olduğu için her zaman harika görünen güzel, zarif bir deriden yapılmıştır. Bu omuz çantası kraliyet mavisi, siyah, kirli beyaz ve soluk sarı renklerde gelir.

Bu, aradığınız çanta gibi görünüyorsa, acele edin ve dükkanınızı açın. Bu anlaşma yarın burada olmayacak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364766/kate-spade-24-hour-flash-deal:-get-this-dollar360-shoulder-bag-for-dollar79?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir