Kate Spade 24 Saatlik Flaş Fırsat: 62 Dolara 280 Dolarlık Crossbody Çanta Alın


Eğer senden önce biraz daha ikna etmeye ihtiyacın varsa mağazaKate Spade müşterilerinden gelen bu övgü dolu incelemelere göz atın.

Kate Spade Perry Leather Dome Crossbody İncelemeleri

Bir müşteri, “Bunu geçen yıl aldım ve el çantası için çok değerli. Vücuduna güzelce oturuyor ve cüzdanına ve diğer temel eşyalarına sığacak kadar büyük. Bende beyaz var ve onu seviyorum.”

Bir başka paylaşımda, “Çok şirin bir çanta ve şık, daha küçük tarz bir çanta, küçük bir cüzdan, anahtar ve telefon sığabilir.”

Bir müşteri şöyle yazdı: “Günlük bir gezi veya dışarıda bir gece için harika! Şehirde geçireceğiniz bir gece için paranızı, telefonunuzu ve diğer aksesuarlarınızı saklamak için küçük. Taşımak zorunda kalmayıp onu bir parçası haline getirmenizi sağlamak için güzel bir çapraz askı. Dış görünüşün.”

Bir başkası, “Alıp gitmek için mükemmel! İhtiyacım olanı bu çantaya çok hızlı bir şekilde koyabilirim. Sonra kapıdan çıkmaya hazırım. Küçük ama ihtiyacım olanı alacak kadar geniş. Çapraz askılı görünümü seviyorum. -alışveriş, sosyalleşme veya iş toplantıları için yolumun dışına çıkarıyor.”

Bir eleştirmen, “Moda İleri. Bu çantayı, bir açık hava düğünü için küçük ama geniş bir çantaya ihtiyacım olduğu için aldım. Telefon, anahtarlar, cüzdan ve biraz makyaj hiç sorun değil. Harika çapraz çanta. Kesinlikle tavsiye ederim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375237/kate-spade-24-hour-flash-deal:-get-this-dollar280-crossbody-bag-for-just-dollar62?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir