Kate Spade 24 Saatlik Fırsat: Sadece 29 Dolara 139 Dolarlık Bileklik Alın


Alışveriş yapmadan önce ek bilgiye ihtiyacınız varsa, alışveriş yapanların bu incelemelerine göz atın.

Kate Spade Staci Orta L Zip Bileklik İncelemeleri

Bir müşteri, “Siyah ve pembe bilekliklerim var. BÜYÜK olan iPhone 13 Pro Max’ime uyuyorlar. Kart yuvalarının da olmasını seviyorum. Yanınızda taşımanız gereken tek şey telefon ve kimlik. Arkada fermuarlı cep MUHTEŞEM en küçük araba anahtarını tutabiliyor, bu da bir artı. Bunlarla çok mutluyum ve çok fazla kıyafetle gidiyorlar! Bunları iğrenç Kate Spade koleksiyonuma ekleyebilirim!”

Bir başkası, “Bunu kız kardeşime doğum günü için aldım ve kesinlikle çok beğendi. Dışarıda bir akşam için mükemmel kavrama.”

Bir başkası, “Bu bilekliğe bayıldım. Bir sürü övgü aldım ve dışarıda bir akşam geçirmek için mükemmel boyutta. İphone’um bir anahtar, ruj, kartlarım ve kimliğim için bolca alanla içeri giriyor. Güzel kalite ve süper Sevimli.”

Bir müşteri, “Telefonum, FOB’um ve rujum için mükemmel boyut!! Buna BAYILDINIZ! Mükemmel kalite – mükemmel görünüyor!”

Bir Kate Spade müşterisi, “Harika küçük bileklik! Telefonum ve birkaç kredi kartım için mükemmel. Neyse ki arabamı dijital bir kartla çalıştırabiliyorum, bu yüzden bu, normal bir el çantası taşımanın çok hantal olduğu zamanlar için mükemmel çalışıyor” dedi.

Birisi, “Aslında kendim için 2, 1 tane aldım ve kızım da onları seviyor, mükemmel boyutta ve inanılmaz kalitede” diye yazdı.

Bir alışverişçi, “Mağazaya koşmak için doğru boyutta. $ ve anahtarları tutar. Çok beğendim.”

Daha uygun fiyatlı buluntular arıyorsanız, Bekâr şap Lauren Luyendik Cupshe ile uygun fiyatlı bir tatil koleksiyonunu düşürdüm.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1351086/kate-spade-24-hour-deal:-get-a-dollar139-wristlet-for-just-dollar29?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir