Kate Spade 24 Saatlik Fırsat: Bu 300 Dolarlık Çapraz Çanta 65 Dolara Satışta


Kate Spade hayranlarının neleri sevdiğini merak ediyorum. Bailey Çapraz Vücut? Aşağıdaki incelemelere göz atın.

“Bu çapraz askılı çantayı çok seviyorum! Çok hafif ve tüm temel ihtiyaçlarınız için mükemmel boyutta. Krem rengi yaz ve bahar kıyafetleri için harika.”

“Bunu seviyorum. Sevimli, rahat, harika bir renk. Anahtarlara, cüzdana ve cep telefonuna ulaşmak kolay.”

“Mükemmel çapraz vücut! Mükemmel boy ve çok hantal değil. İhtiyacım olan her şeyi tutar ve ayarlanabilir kayışı seviyorum!!”

“Sevdim! Yeterli alana sahip küçük bir şey arıyorsanız, kaliteli ve mükemmel boyutta.”

“Bu çanta her şeye ihtiyacı olmayan biri için mükemmel bir boyutta! Ben bir minimalistim ve bu çanta benim için mükemmel. Beyaz, ten rengi ve siyah olarak aldım!!”

“Bu çanta mükemmel. Boyut harika, çok büyük değil ama cüzdanınızı, telefonunuzu, anahtarlarınızı ve birkaç güzellik ürününü sığdıramayacak kadar küçük değil. Çantaları çok dolu doldurmak gibi kötü bir alışkanlığım var. Bu Bunu yapmama izin vermemesi harika, ama yine de ihtiyacım olanı taşıyabilirim.”

“Kate Spade çapraz askılı çantaların hepsine bayılıyorum ve bu da farklı değil. Ayarlanabilir askı çoğu vücut tipini barındıracak kadar uzun, ancak yine de kalçada rahatça oturuyor. Bunları seyahat için veya büyük veya kalabalık bir metropolden geçen herkes için şiddetle tavsiye ederim. Çantanızın kontrolünü elinizde tutmak daha kolay olduğu için ellerinizi serbest bırakın.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341063/kate-spade-surprise-24-hour-deal-of-the-day-this-300-best-selling-crossbody-bag-is-on-sale-for-65?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir