Kate Moss, Johnny Depp’in Mahkeme İfadesinde Merdivenlerden Aşağı İttiğini Reddetti


Kate Moss sadece bir iddiayı kapat kehribar duydu karşılıklı eski sevgilileri hakkında mahkemede gündeme geldi Johnny Depp.

Video bağlantısıyla ortaya çıkan süper model, Fairfax, Virginia jürisinin önünde, eski çiftin 25 Mayıs’taki iftira davasının çürütücü tanığı olarak ifade verdi. Haftalar önce, Heard mahkemeye, aktrisin kız kardeşinin de dahil olduğu Depp ile iddia edilen bir yüzleşme sırasında şunları söyledi: Whitney“anında” Kate Moss’u ve merdivenleri düşündü.

Moss, hakime 90’larda Depp ile tatildeyken meydana gelen bir olayı hatırlattı. “Odadan çıkıyorduk ve Johnny benden önce odayı terk etti” dedi, “ve bir yağmur fırtınası vardı ve ben odadan çıkarken merdivenlerden kaydım ve sırtımı incittim.”

“Ve çığlık attım çünkü içerideydim,” diye devam etti, “çünkü bana ne olduğunu bilmiyordum ve acı çekiyordum ve bana yardım etmek için geri geldi ve beni odama taşıdı ve tıbbi yardım aldı. “


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332280/kate-moss-denies-ex-johnny-depp-pushed-her-down-stairs-in-court-testimony?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir