Kate Moss, Ex Johnny Depp’in Amber Heard’a Karşı Duruşmasında Tanıklık Etti – Hollywood Life


kate moss, johnny depp


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/BEI/Steve Helber/AP/Shutterstock

Kate Moss, kim çıktı Johnny Depp 90’larda 3 yıl boyunca, Johnny’nin onu asla merdivenlerden aşağı itmediğini söyledi. 25 Mayıs Çarşamba günü video tanıklığıyla mahkemede. 48 yaşındaki model, eski karısına karşı iftira davası sırasında Johnny’nin hukuk ekibi tarafından çağrıldı. kehribar duydu, 36. Model, duruşmadaki ifadesi sırasında Amber’in kendisinden bahsetmesinden sonra bir çürütme olarak getirildi.

Kate, Jamaika’ya yaptığı bir tatil sırasında yaşadığı kötü bir düşüşü ayrıntılı olarak anlattıktan sonra, Johnny’nin avukatları, yolculukları sırasında veya ilişkileri sırasında onu merdivenlerden aşağı itip itmediğini sordu ve model, yapmadığını söyledi. “Hayır, beni asla itmedi, tekmelemedi ya da herhangi bir merdivenden aşağı atmadı” dedi çok kısa ifadesi sırasında.

Jamaika ile ilgili bir önceki soru sırasında Kate, düştüğü bir örneği detaylandırdı, ancak aktörün bir otel odasından çıkarken onu itmediğini açıkladı. “Odadan çıkıyorduk ve Johnny benden önce odayı terk etti ve bir yağmur fırtınası vardı ve ben odadan çıkarken merdivenlerden aşağı kaydım ve sırtımı incittim” dedi. “Çığlık attım çünkü bana ne olduğunu bilmiyordum ve acı çekiyordum ve bana yardım etmek için koşarak geri geldi ve beni odama taşıdı ve tıbbi yardım aldı.”

Amber, eski kocası tarafından iddia edilen taciz olaylarından birini detaylandırırken, ifadesi sırasında Kate’e atıfta bulunmuştu. Mart 2015’te fizikselleştiğini iddia ettiği kavgalarından biri hakkında konuşurken, küçük kız kardeşinin Whitney Henriquez ikisinin arasına atladı ve Whitney’in sırtının merdivene dönük olduğunu söyledi. olduğuna dair bir söylentiye atıfta bulundu. Karayip Korsanları star, Kate’i merdivenlerden aşağı atmıştı. “Kafamda anında Kate Moss’u ve merdivenleri düşündüm ve ona doğru döndüm” dedi.

Johnny ve Kate’in 1994’ten 1997’ye kadar bir ilişkisi vardı. Marie Claire. Çift, onu merdivenlerden aşağı attığına dair söylentileri hiçbir zaman halka açık olarak tartışmadı. Amber iddia edilen olaya atıfta bulunduğunda, Johnny’nin avukatlarından biri, onun ifade vereceği bildirilmeden önce yumruğunu sıkıyor ve kutlama yapıyor gibiydi.

Kate Moss, Ex Johnny Depp'in Amber Heard'a Karşı Duruşmasında Tanıklık Etti – Hollywood Life
Johnny ve Kate 1994’ten 1997’ye çıktı. (John Barrett/Shutterstock)

Amber, Johnny’nin 2020’de aleyhindeki iftira davasındaki ifadesinde benzer bir iddiada bulunmuştu. Güneş. “Duyduğum bilgileri hatırladım. [that] eski bir kız arkadaşını – sanırım Kate Moss’du – merdivenlerden aşağı itti. Bu söylentiyi iki kişiden duymuştum ve aklımda tazeydi” dedi. New York Postası.

Johnny ve Amber haftalardır yasal bir savaşta kilitli durumda. Johnny, Amber’e 2018’deki karalamaları gerekçe göstererek 50 milyon dolarlık dava açmıştı. Washington Post Johnny’nin ününü olumsuz etkilediğini ve film anlaşmalarına mal olduğunu iddia ettiği için yazdığını yazdı. Amber, eski kocasına da hakarete atıfta bulunarak karşı dava açtı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/25/kate-moss-testifies-johnny-depp-trial-amber-heard/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir